Reklam
Reklam
Reklam
-
Aydın Atmaca, erdi muradına

Aydın Atmaca, erdi muradına


Eklenme Tarihi : 2-4-2018
Aydın Atmaca, erdi muradına

Aydın Atmaca, erdi muradına

Büyükçekmece Tepecikspor’un Amigolarından Aydın Atmaca, Tuğba Şenol ile hayatlarını Tepecik Tepepark Düğün Salonunda katılımın üst seviyede olduğu düğün töreni ile birleştirdi.

Sevenleri ve dostlarının yalnız bırakmadığı Tuğba&Aydın Atmaca çiftinin düğün töreninde heyecanları gözlerinden okunuyordu. Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyesi Temel Eyüboğlu. Selim Eyüboğlu, Teknik Direktör Bülent Demirkanlı, Ulus Mahalle Muhtarı Yeliz Borakaya, Eşi Burhan Kaya, Tepecikspor eski yöneticilerinden Hakan Bora, Büyükçekmece Voleybol Akademisi Spor Kulübü Basın Sözcüsü ve Kayalar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kaya, Amigolardan Muhammet Uçar, Adem Çabuk ve diğer taraftar topluluğunun yanı sıra eş, dost, akrabaları ve dostları çiçeği burnunda yeni çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar. Alkışlar eşliğinde sahneye gelen yeni çift geleneksel danslarını yaptıktan sonra Pasta kesimi ve takı töreni ile devam eden düğünde misafirler ve yeni çift gece boyunca pistten hiç aşağıya inmeden gönüllerince eğlendiler. Tuğba&Aydın Atmaca Çifti, kendilerini bu özel günlerinde yalnız bırakmayan dostlarına, akrabalarına ve sevenlerine teşekkür ettiler. Geç saatlere kadar devam eden düğün töreni mükemmel bir şekilde sona erdi. Bizde www.keskinbakis.com ve Keskin Bakış Gazetesi çalışanları olarak çiçeği burnunda yeni çift Tuğba&Aydın Atmaca’ya ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bu haber 809 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10844
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku