Reklam
Reklam
Reklam
-
Lale seferleri düzenleniyor

Lale seferleri düzenleniyor


Eklenme Tarihi : 15-4-2018
Lale seferleri düzenleniyor

Lale seferleri düzenleniyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Nisan ayı boyunca süren Lale Festivali kapsamında bu yıl da yine ek otobüs ve vapur hatlarını hizmete aldı. Lale Festivali kapsamında vatandaşların, en güzel laleleri görebileceği ana etkinlik alanı olan Emirgan’a rahat ulaşabilmeleri amacıyla oluşturulan ek otobüs ve vapur hatları, festival bitimine kadar her gün tarifeli olarak seferler yapıyor. Sefer sayılarının artması halkın talebinden kaynaklandığı söylendi.

İETT’nin Lf Emirgan Lale Festivali-Maslak Metro Hattı

Günde karşılıklı 34 seferin yapıldığı, “Maslak Metro-İstinye-Emirgan” güzergâhında hizmet veren “LF” kodlu Lale Festivali Otobüs Hattı, yolcularını her gün Emirgan’a ulaştırıyor. İlk seferi, saat 06.30’da İTܒden başlayan hattın son seferi ise 21.35’de Emirgan’dan yapılıyor.

Şehir Hatları Lale Seferleri

İstanbul Lale Festivali için 01 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında her gün yolcu motorları ile tarifeli seferler düzenleniyor. Emirgan Korusu ile ziyaretçilerini buluşturan İBB Şehir Hatları, Kadıköy ve Üsküdar İskelelerinden Emirgan’a ek sefer yapıyor. Lale Seferleri için, Kadıköy’de bulunan Beşiktaş-Adalar ve Üsküdar iskelelerinden kalkan yolcu motoru, ardından Üsküdar’a uğrayıp yolcularını Emirgan’a ulaştırıyor.

 

Bu haber 911 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9479
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku