Reklam
Reklam
Reklam
-
Yeşil Esenyurt’ta Kalecilere Sürenoğlu eli

Yeşil Esenyurt’ta Kalecilere Sürenoğlu eli


Eklenme Tarihi : 15-4-2018
Yeşil Esenyurt’ta Kalecilere Sürenoğlu eli

Yeşil Esenyurt’ta Kalecilere Sürenoğlu eli

Bölgemiz takımlarından Yeşil Esenyurtspor’un geleceği olan Kalecileri yetiştirmek için bütün enerjisini bu camiaya veren Kaleci Antrenörü Tunç Sürenoğlu’nun istekli ve çalışma arzusu, genç file bekçisi adaylarını ve camiayı mutlu ediyor. Haftanın belirli günlerinde gerekli eğitimi vermek için Stadın yolunu tutan Kaleci Antrenörü Tunç Sürenoğlu, yeşil Esenyurtspor’un geleceğini en azından kale olarak sağlama almayı amaçlıyor. 

Kulüp Başkanı Hasan Demir’in de büyük önem verdiği altyapılara gerekli eğilimi göstermesi genç sporcu adaylarını ve kalecilerini motivasyon anlamında zirveye taşıyor. Bunun karşılığını alan Yeşil Esenyurtspor, genç takımlar bünyesindeki başarısını da bu güzel çalışmalara borçlu. Kaleci Antrenörü Tunç Sürenoğlu’nun talebelerinin kaleyi korumak için büyük çaba sarf ettikleri yapılan çalışmalarda kendini gösterirken, ağır çalışma şartlarına rağmen genç file bekçilerinin şikayetçi olmamaları ise dikkatlerden kaçmıyor. Ağır geçen çalışmaların karşılığını başarılı kurtarışlarıyla alan genç file biçkileri takımlarına büyük katkılar sunmak adına ellerinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyor. Kalecilere Sürenoğlu elinin değdiğinden beri çok iyi bir ortam yakaladıklarını söyleyen Kulüp başkanı Hasan demir, gelecekte Yeşil Esenyurtspor’un kale anlamında hiç sorunu kalmayacağını uzun yıllar bu anlayışın meyvelerini yiyeceklerini söyledi. Kaleci Antrenörü Tunç Sürenoğlu ise, yönetimin kendilerine verdiği desteğin karşılığını asla boşa çıkarmayacaklarını çalışmalara aralıksız nizami bir şekilde devam edeceklerini söyledi.

 

 

Bu haber 1313 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7098
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku