Reklam
Reklam
Reklam
-
Hüseyin Kaya; Ben değil, biz varız

Hüseyin Kaya; Ben değil, biz varız


Eklenme Tarihi : 20-4-2018
Hüseyin Kaya; Ben değil, biz varız

Hüseyin Kaya; Ben değil, biz varız

Büyükçekmece Belediyespor’un eski yöneticilerinden ve futbolcularından Sport City Halı Saha Tesisleri ortaklarından Hüseyin Kaya, yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. 

Uzun bir aranın ardından gazetecilerin karşısına geçen Hüseyin Kaya, gündemi sarsacak açıklamalar yaptı. Ben değil, biz anlayışı ile spora hizmet ettiklerini söyleyen Kaya, bunun dünden bu yana böle olduğunu bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini söyledi. Yapılan başarılırın karşılığının mutlaka ekip ruhuna yansıtılması gerektiğini savunan Kaya, başarısızlığı da ekibin üstlenmesi gerektiğini buna herkesin açık olması gerektiğini söyledi. 

Parayı veren değil, icraatı yapan konuşacak

Hüseyin Kaya, önümüzdeki sezon Büyükçekmece İlçesi sınırları içerisinde bir kulüpte görev alıp yeniden yöneticiliğe dönmek, Büyükçekmece Belediyespor’da kazandığı bilgi birikim ve tecrübesini değerlendirmek istediğini söyledi. Hüseyin Kaya, bu konu hakkında ise şu açıklamalarda bulundu. “Hedefimiz bir kulüp alıp burada yetiştireceğimiz çocuklarla, o yörenin, mahallenin kendi çocuklarıyla kaynaştırarak kolej takımı oluşturmak. Dışarıdan oyuncu transfer etmeye, transferde büyük paralar harcamaya hiç gerek yok. Altyapıdan yetişen oyuncuyla yukarıdaki oyuncu arasında hiçbir fark yok. Sadece isimler farklı. İşi bilen bir hoca ve iyi bir yönetim listesiyle çok iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum. Bölgemizde çok yetenekli çocuklar vardır. Bu işi bilenlerle beraber yapmamız lazım. Sporun olduğu yere siyasetin  sokulması taraftarı olmadım asla da olmayacağım. Spor birleştirici olmalı ve herkesin hakkı ile bu işi severek yapmasını istilorum. Her türlü insanı tek bir çatı altında birleştirmeliyiz. Ben yok, biz varız. Parasını  veren de konuşacak, vermeyen de. Sadece parayı veren konuşmayacak. Vermeyenin de fikirlerine herkes saygı duyacak. Ben bunun zorluklarını Büyükçekmece Belediyespor’daki yöneticilik dönemimde gördüm ve bizzat yaşadım. Hiç kimse kusura bakmasın parasını veren de saygınlığını bilecek.

Burası tam bir futbolcu fabrikası

Sport City Halı Saha Tesisleri’nde hem Galatasaray hem de Fenerbahçe’nin futbol okullarına ev sahipliği yaptıklarını, her yönüyle spora hizmet verdiklerini ifade eden Kaya “Tesislerimizde yeni nesilleri yetiştirmeye devam ediyoruz. Çocuklarımızı sokaktan, sokaktaki kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak hem spor yapmalarına hem de tesislerimizdeki her türlü imkanlardan yararlanmalarını sağlıyoruz” dedi.

 

Bu haber 951 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3818
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku