Reklam
Reklam
Reklam
-
Kaymakam Özel’den iade-i ziyaret

Kaymakam Özel’den iade-i ziyaret


Eklenme Tarihi : 20-4-2018
Kaymakam Özel’den iade-i ziyaret

Kaymakam Özel’den iade-i ziyaret

Sezon içerisinde Büyükçekmece Tepecikspor’lu futbolcular, teknik kadro ve yöneticilerin makamında ziyaret ettiği Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, bu ziyareti karşılıksız bırakmayarak önceki gün İade-i ziyaretini tesislere gelerek gerçekleştirdi. 

Teknik Kadronun, yöneticilerin, futbolcuların ve Amigoların tam kadro hazır bulunduğu ziyarette durum değerlendirmesi yapıldı. Takımı başarılı bulan Kaymakam Özel, bu sezonun geride kaldığını fakat yeni sezonda Büyükçekmece Tepecikspor’un çok iyi bir ekiple şampiyon olup TFF 2. Lige çıkmasını beklediklerini söyledi. Bu zamana kadar geldiği maçlarda takımın iç sahada kazandığına vurgu yapan Kaymakam Özel, Pazar günü Tarsus İdman Yurduspor ile oynanacak olan maça da gelerek takıma desteğini vereceğini söyledi. Temel Eyüboğlu ve Osman Eyüboğlu’nun da yer aldığı toplantının sürpriz ismi Büyükçekmece Tepecikspor’un eski Kulüp Müdürlerinden ve Kurucularından Muzaffer Bağırtlak’tı. Kulübün evveliyatını Kaymakam Özel’e anlatan Bağırtlak, zaman zaman serzenişlerine rağmen anlattığı fıkralarla da ortamın mükemmel olmasını sağladı. 

Kulübün hedeflerini ve bu zamana kadar olan başarılarını Kaymakam Mehmet Özel’e anlatan Temel Eyüboğlu ise, yeni sezonda takımın çok daha iyi bir ekiple büyük başarılara imza atacağını söyledi. Tesislerdeki eksikleri sezon bitiminde tamamlamak ve yeni sezona hazır bir statla başlamak için çalışmaları sürdürdüklerini söyleyen Eyüboğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ile bu konuda sürekli istişare içerisinde olduklarını söyledi. 

Kaymakam Özel’de Büyükçekmece Tepecikspor’a gerekli desteği vermek adına üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye gayret edeceklerini söyledi. Daha sonra bu güzel anı Kaymakam Özel, Eyüboğlu ve futbolcular, basın mensuplarının karşısına geçerek fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler.

Bu haber 1568 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4600
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku