Reklam
Reklam
Reklam
-
Büyükçekmece’de ‘RÜYA’ gibi 23 Nisan

Büyükçekmece’de ‘RÜYA’ gibi 23 Nisan


Eklenme Tarihi : 24-4-2018
Büyükçekmece’de ‘RÜYA’ gibi 23 Nisan

Büyükçekmece’de ‘RÜYA’ gibi 23 Nisan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Büyükçekmece Belediyesinin önünde hazırlanan etkinlik alanında büyük bir coşku ile ‘Rüya’ gibi kutlandı. Katılımın üst seviyede olduğu kutlamalara Mimaroba Özel Rüya Anaokulu damgasını vurdu. 

Yönetim Kurulu Başkanı Ruhan Ergene, önderliğinde üstü açık Otobüs ile Mimaroba’da bulunan Okulun önünden konvoy yaparak Büyükçekmece Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlik alanına gelen Özel Rüya Anaokulu Öğretmenleri, Bando eşliğinde etkinlik alanında bir anda tüm dikkatleri üzerinde toplamasını bildi. 

Değişik oyun figürleriyle Çocuklarla harika bir zaman geçiren Rüya Anaokulu öğretmenleri, okudukları marşlarıyla da gençleri hop oturtup hop kaldırdılar. Kafilenin başında görev alan Özel Rüya Anaokulu Yönetim Kurulu Başkanı Ruhan Ergene, çok güzel bir gün geçirdiklerini buna eşlik eden çocukların bu ortamın mükemmel olmasını sağladıklarını söylemeden geçemedi. 

Okulda başlayan coşkuyu yol boyunca tüm Büyükçekmece halkı ile paylaştıklarını söyleyen Ruhan Ergene, 23 Nisan Egemenlik Çocuk Bayramının tüm çocuklara armağan olması dileklerinde bulundu.

 

Bu haber 840 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1541
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.248.25)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku