Reklam
Reklam
Reklam
-
Erdinç Usta, dünya evine girdi

Erdinç Usta, dünya evine girdi


Eklenme Tarihi : 24-4-2018
Erdinç Usta, dünya evine girdi

Erdinç Usta, dünya evine girdi

Büyükçekmece Tepecikspor’un ve Tepecik Anadoluspor’un eski oyuncularından Nurcan&Oktay çiftinin oğulları Erdinç Usta, Sevgi&Bayram Sarılı’nın kızları Hilal Sarılı ile hayatlarını birleştirdiler. Tepecik Tepepark Düğün ve Davet Salonunda gerçekleşen düğün tereni ile hayatlarını birleştiren Hilal&Erdinç Usta’nın heyecanlı oldukları dikkatlerden kaçmadı. 

Büyük bir katılımla gerçekleşen Düğün töreninde Karadeniz’in ünlü seslerinden Taner Eyüboğlu, gecede sahne alarak davetlilere keyifli bir gece yaşattı. Büyükçekmece Tepecikspor’un gol ayaklarından Semih Mustafa Usta’nın ağabeyi Erdinç Usta’yı Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Yönetimi, Teknik Kadro, Oyuncular ve taraftarlarla birlikte sevenleri yalnız bırakmadı. 

Bu güzel gecelerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına, sevenlerine ve akrabalarına teşekkür ettiklerini söyleyen çiçeği burnunda yeni çift Hilal&Erdinç Usta, gece boyunca eğlencenin doruğuna ulaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

 Baba Oktay Usta ise, oğullarının mürüvvetini görmekten büyük mutluluk duyduklarını bu vesileyle Düğün törenine katılım gösterenlere tek tek teşekkür ettiğini söylemeden edemedi.

Bu haber 1322 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10459
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku