Reklam
Reklam
Reklam
-
Esra & Ömercan’ın en mutlu günü

Esra & Ömercan’ın en mutlu günü


Eklenme Tarihi : 24-4-2018
Esra & Ömercan’ın en mutlu günü

Esra & Ömercan’ın en mutlu günü

Tepecik’in tanınmış ailelerinden Meral&Hasan Eyüboğlu’nun oğulları Ömercan Eyüboğlu,

Özlem&Orhan Ak’ın kızları Esra Ak ile hayatlarını birleştirdi. Kristal Düğün Sarayında gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine giren Esra&Ömercan Eyüboğlu çiftinin gece boyunca mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Katılımın üst seviyede olduğu düğün töreninde davetliler yeni çifti tebrik yağmuruna tuttular. 

Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eyüboğlu, Osman Eyüboğlu ve Temel Eyüboğlu’nun büyük bir katılımla katıldıkları düğün töreni mükemmel bir şekilde noktalandı. Davetlilerle yakından ilgilenen Baba Hasan Eyüboğlu, misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için büyük çaba gösterdi. Oldukça mutlu görünen çiçeği burnunda yeni çift Esra&Ömercan Eyüboğlu, kendilerine özel bu gecede gönüllerince eğlendiler ve eğlencenin doruğuna ulaşmasını bildiler. Ailelerinin bu mutlu gününde kendilerine gerekli ilgi ve alakayı gösteren tüm davetlilere teşekkür ettiğini söyleyen Baba Hasan Eyüboğlu, böyle mutluluğu Allah’ın herkese yaşatmasını diledi.

 

 

 

Bu haber 1884 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8819
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku