Reklam
Reklam
Reklam
-
Sütçüoğlu’ndan unutulmaz gece

Sütçüoğlu’ndan unutulmaz gece


Eklenme Tarihi : 4-5-2018
Sütçüoğlu’ndan unutulmaz gece

Sütçüoğlu’ndan unutulmaz gece

BAL, Bölgesel Amatör Lige yükselme başarısı gösteren Vefa’da eğlence hiç bitmiyor. Üç kupa ile İstanbul’un zirvesinde yer alan yeşil-beyazlılara bir kutlama da Mehmet Sütçüoğlu’ndan geldi.

 Önceki akşam Hakkı Baliç’in eşinin işletmeciliğini yaptığı Karaköyüm Restaurant’ta Yönetim, Teknik Kadro ve Futbolcuları ağırlayan Vefa Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sütçüoğlu, yeşil-beyazlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Daha önce futbolculara verdiği prim sözünü de bu gecede bizzat oyunculara takdim ederek yerine getiren Sütçüoğlu, böyle başarılı oyuna ve alınan iyi neticelere her zaman desteğe devam edeceğini söyledi. 

Oyuncularla içli dışlı olan ve onlara şampiyonluğu doyasıya kutlamaları için elinden gelen güzelliği sunan Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sütçüoğlu, Vefa’ya olan hayranlığını ve bağımlılığını kelimelere sığdıramayacağını söyledi. Sütçüoğlu gece boyunca yerinde hiç durmadı ve misafirleriyle yakından ilgilenerek onların h-rahat bir ortam geçirmesini sağladı.

Teras katta şampiyonluk coşkusu

Karaköyüm Restaurant’ın o müthiş manzarasında sanatçıların mükemmel eserleriyle harika bir gece yaşayan oyuncular, Mehmet Sütçüoğlu’na böyle bir ortamı kendilerine sunduğu için teşekkür ettiklerini söylediler. Gece boyunca yerlerinde oturmayan oyuncular, şampiyonluğun tadını sanatçıların şarkılarına eşlik ederek doyasıya çıkardılar.

 Mehmet Sütçüoğlu’na bu güzel ortamı kendilerine armağan ettiği için teşekkür eden özellikle futbolcular ve teknik kadro, bu birlikteliğin karşılığını her daim vermeye gayret edeceklerini söylediler. Vefa gibi büyük bir camiada olmaktan gurur duyduklarını söyleyen oyuncular, yeni sezonda da bu takımda yer alma adına gelen teklifi en iyi şekilde değerlendirip önceliklerinin bu büyük camia olacağını da hatırlatmadan geçemediler. 

Oyuncuları bir bir tanıtan Mehmet Sütçüoğlu, “Bu oyuncularla ve teknik kadro ile inanın gurur duyuyorum. Bunların oluşumunda yer alan Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın da emeğini asla unutmuş değilim fakat sahada ter döken ve kazanmak için mücadelelerini sonuna kadar sürdüren oyuncularımızı ve teknik kadroyu bu vesileyle bir kez daha kutlamak istiyorum. 

Onlara lig içinde verdiğim bir takım sözler vardı ve onları bir bir yerine getirmeye çaba gösteriyorum. İnşallah yeni sezon öncesi onlara bir sürprizimin daha olacağını buradan belirtmek istiyorum. O sürprizi yeri ve zamanı gelince açıklayacağım”

Hasan Altun unutulmadı

Gecede yaptığı konuşmada geçtiğimiz aylarda vefat eden Vefa Spor Kulübünün unutulmaz yöneticilerinden Hasan Altun için de iyi sözler sarf eden Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sütçüoğlu, “Hasan Altun ağabeyimizi unutmak asla mümkün değil. Bu kulübe inanın büyük destekleri olmuştu. Sağlığında bu takımın iyi yerlere gelmesini çok istiyordu ve bugün itibarı ile onun özlediği takım da oluşmuş durumdadır.

 Üç kupayı sağ olsaldı da görseydi fakat olmadı. Bizi mutlaka görüyordur ve bizde ona borcumuzu ödemek için Cumartesi günü Kozlu Mezarlığına giderek üç kupa ile mezarının başında kendisine dualar edeceğiz. “Bak Hasan Abi, çocuklar ne kadar başarılı oldu ve üç kupayı birden kazanarak hepimizin göğsünü kabarttı. Bu kupada senin de emeğin var. Üç kupayı da sana armağan ediyoruz” diyerek ona dualar edeceğiz. Bunun için tüm oyuncular, teknik kadro ve yönetimin bu ortamda olmasını istiyorum.

Ben bu zamana kadar ne yapmış isem tüm haklarımı sizlere helal ediyorum. Sizlerden de bu ortama katılıp bize olan haklarınızı helal etmenizi bekleyeceğim. Hasan Altun ağabeyimizi biz hiç unutmadık ve unutmayacağız. Onun adını bu büyük camiada yaşatmak için üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya da hazır olduğumuzu herkesin bilmesini istiyorum. Bu vesileyle Hasan Altun ağabeyimizi bir kez daha rahmetle anıyor, ailesine, sevenlerine ve Vefa Camiasına başsağlığı diliyorum” dedi.

 Bu konuşmanın ardından salonda bulunanlar Sütçüoğlu’nu alkış yağmuruna tuttular. Diğer taraftan gecenin çok özel konukları olan İş Adamı Yusuf Öztiryaki, Eski Başkanlardan Hakkı Baliç ve Vefa Lisesi Müdürü Abidin Başarslan, Mehmet Sütçüoğlu’na bu güzel jestinden dolayı teşekkür ettiler. 

Bu haber 782 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4922
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku