Reklam
Reklam
Reklam
-
Gümüşyakaspor’a bir sponsor daha

Gümüşyakaspor’a bir sponsor daha


Eklenme Tarihi : 31-7-2015
Gümüşyakaspor’a bir sponsor daha

Gümüşyakaspor’a bir sponsor daha


Yeni sezon için geleceğini sağlam temellere atmak için kolları sıvayan Gümüşyakaspor Kulübü tek tek sponsorluk anlaşmaları yapıyor son olarak Özşah Yapı Malzemeleri ile anlaşma sağlandı.

Gümüşyakaspor Kulüp Başkanı Murat Okan ve Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Özçakıcı önceki gün Özşah Yapı Malzemeleri firmasının sahibi Halil Şahin’i makamında ziyaret ederek yeni sezon için anlaşmaya imza attılar. Gümüşyaka’da hizmet veren Özşah Yapı Malzemeleri ile bir yıllık sponsorluk anlaşmasına imza atan kulüpte Başkan Murat Okan açıklamasında; “Yeni sezonda hedefimize ulaşabilmek için gerekli yatırımlarımızı yapıyoruz. Her geçen sene artan maliyetlerle başa çıkabilmek adına yönetimimizle birlikte canla başla sponsor arayışlarımız sürmektedir. Son olarak Gümüşyaka’mızda yıllardır faaliyet gösteren Özşah Yapı Malzemeleri firmasının sahibi değerli arkadaşımız Halil Şahin ile anlaşma sağladık. Yaptığımız bu anlaşma ile az da olsa nefes aldık diyebilirim. İlerleyen günlerde birkaç tane daha anlaşma yaptığımız takdirde bu sezonu rahat bir şekilde geçirebiliriz. Buradan sizlerin aracılığıyla mahallesinin takımını sahipsiz bırakmadıkları için Sayın Halil Şahın’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haber 1681 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7999
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku