Reklam
Reklam
Reklam
-
Hasan Altun unutulmadı

Hasan Altun unutulmadı


Eklenme Tarihi : 6-5-2018
Hasan Altun unutulmadı

Hasan Altun unutulmadı

Vefa Spor kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sütçüoğlu, Geçtiğimiz aylarda vefat eden Vefa Spor Kulübünün unutulmaz yöneticilerinden Hasan Altun’u unutmadıklarını mezarı başına giderek üç kupayı birden Mezarının başına götürmek için öncülük yaptı. 

Yöneticiler, teknik kadro, kulüp personeli ve futbolcularında hazır olduğu bir ortamda rahmetli andığımız Hasan Altun için de iyi sözler sarf eden Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sütçüoğlu, “Hasan Altun ağabeyimizi unutmak asla mümkün değil. Bu kulübe inanın büyük destekleri olmuştu. Sağlığında bu takımın iyi yerlere gelmesini çok istiyordu ve bugün itibarı ile onun özlediği takım da oluşmuş durumdadır fakat bu güzelliği görmek ona nasip olmadı.

 Üç kupayı sağ olsaldı da görseydi inanın bizlerden çok daha mutlu olacaktı. Bizi mutlaka görüyordur ve bizde ona borcumuzu ödemek için Kozlu Mezarlığına giderek üç kupa ile mezarının başında kendisine dualar ettik.

 “Bak Hasan Abi, çocuklar ne kadar başarılı oldu ve üç kupayı birden kazanarak hepimizin göğsünü kabarttı. Bu kupada senin de emeğin var. Üç kupayı da sana armağan ediyoruz” diyerek ona dualar ettik. Bunun için tüm oyuncular, teknik kadro ve yönetimin bu ortamda olması bizleri çok sevindirdi.

 Hasan Altun ağabeyimizi biz hiç unutmadık ve unutmayacağız. Onun adını bu büyük camiada yaşatmak için üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya da hazır olduğumuzu herkesin bilmesini istiyorum. Bu vesileyle Hasan Altun ağabeyimizi bir kez daha rahmetle anıyor, ailesine, sevenlerine ve Vefa Camiasına başsağlığı diliyorum” dedi.

Bu haber 836 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2387
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku