Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivri’li Avcılar, Kupalandı

Silivri’li Avcılar, Kupalandı


Eklenme Tarihi : 31-7-2015
Silivri’li Avcılar, Kupalandı

Silivri’li Avcılar, Kupalandı


Silivri Avcılık Atacılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü, Çatalca’da organize edilen bölgesel trap yarışmalarında birincilikleri yine kimseye kaptırmadı. Çatalca Belediyesinin Çiftlikköy’de organize ettiği “Zafer Kupası” trap yarışmalarında Silivrili atıcılar kupaları tek tek topladı. Silivri Avcılık Atacılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü’ne bağlı atıcıların katıldığı kupada dereceler birbiri ardına geldi. Zafer kupası kapsamında dokuz branşta yarışmalar yapıldı. Bu yarışmalarda Silivrili atıcılık verilen dokuz kupanın altısı alma başarısı gösterdi.

Kupaları topladılar

Çatalca Belediyesinin organizasyonluğunda Çiftlikköy’de yapılan trap atışlarında Silivri Avcılık Atacılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü üye atıcılarından ferdi branşta birinciliği Emre Ekimci aldı. Takımlar kategorisinde ise A grubunda takım yarışmalarında, Ercan Dağlı takım kaptanı, Serkan Sobacıoğlu, Müfit Güner, İsmail Kovan, Emre Ekimci birincilikleri aldı. Takımlar kategorisinde takım halinde ikinciliği alan ise B grubunda Mehmet Ural, Murat Fındık. Semih Kasçı, İlkan Metin, Ercan Aydın oldu.

İlçeyi en iyi şekilde temsil ettik

Silivri Avcılık Atacılık ve Amatör Balıkçılık Spor Kulübü Başkanı Yaşar Kovan yapılan yarışmalar ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Bizler Silivrili atıcılar olarak birlik ve beraberliği tam bir sembolüyüz. Birlikte yaptığımız organizasyonlarda tam bir takım havasında başarılarımızı Silivri için almaktayız. Bu sene de kupaları kimseye bırakmamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bizim için önemli olan ilçemizin ismini en iyi şekilde temsil etmektir. Birlik ve beraberliğin dorukta olduğu bir yarışma oldu Çatalca yarışları. Arkadaşlarımız girdikleri her etapta kupaları topladı. Bu kulübümüz için bir övünç kaynağıdır. Bu ve bunun gibi yarışlarda her zaman boy gösterip elimizden gelen en iyiyi yapıp başarılarla Silivri’yi temsil edeceğiz. Çatalca Belediyesinin organize ettiği yarışlarda dereceye giren tüm sporcu dostlarıma teşekkür ederim” dedi.

 

Bu haber 1310 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8701
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku