Reklam
Reklam
Reklam
-
Vefa’da kongreye üç gün kaldı

Vefa’da kongreye üç gün kaldı


Eklenme Tarihi : 23-5-2018
Vefa’da kongreye üç gün kaldı

Vefa’da kongreye üç gün kaldı

Yeni Sezonda Spor Toto BAL, Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Vefa’da Başkan Mesut Gülbaran’ın bırakmasıyla oluşan genel kurula sadece üç gün kaldı. Genel Kurula tek listeyle girileceği söylenirken, yeşil-beyazlı camiada heyecanın her geçen gün arttığı gözleniyor. Yeni oluşacak yönetim kurulunun ardından kendi aralarında görev bölümü ile yeni başkanını seçecek olan Vefa’da geri sayıma geçildi. 26 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’da Vefa Lisesi Konferans salonunda gerçekleşecek olan genel kurulda geçtiğimiz yıl isimleri silindiği iddia edilen üyelerinde oy kullanabileceği söylenirken, üye güncellemesinin de yapılacağı hatırlatılmadan geçilmedi.

Üye sayısı çığ gibi büyüyecek

Genel Kurul gününde Yenileceği söylenen üyelerin bir adet Resim, Kimlik Bilgilerini gösteren fotokopi, İletişim bilgileri ve bunun yanında yıllık aidatında belirlendiği söylendi. Kulübe üye olanların yılda 120 TL olan aidatlarının da ödenmesi zorunluluğunun olduğu söylendi. Dünden bu güne Vefa Lisesinde okuyan ve mezun olan herkesin doğal üye sayılabileceği söylenirken, Vefa’nın büyük bir camia olduğundan bunun daha da büyümesi adına üye sayılarının büyük bir çoğunluğa sahip olması hedefleniyor.

Bu haber 1490 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10422
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.209.104.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku