Reklam
Reklam
Reklam
-
Çakmaklı mahallesi iftar sofrasında buluştu

Çakmaklı mahallesi iftar sofrasında buluştu


Eklenme Tarihi : 25-5-2018
Çakmaklı mahallesi iftar sofrasında buluştu

Çakmaklı mahallesi iftar sofrasında buluştu

Büyükçekmece Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarları Çakmaklı Mahallesi, Harbiye Caddesi’nde binlerce kişin katılımıyla gerçekleşti.Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün,  Ramazan ayının maneviyatını, bereketini ve güzelliklerini Büyükçekmece ailemle paylaşmaktan dolayı son derece mutluyum” ifadesini kullandı.

 Ramazan ayı süresince her akşam bir mahallede düzenlenen iftar yemeğinde Büyükçekmece Ailesini ağırlayan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, önceki akşam Çakmaklı Mahalle sakinleriyle iftarda bir araya geldi. 

“Ramazan paylaşmak demektir”

İftar alanındaki tüm masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Ramazan ayının tüm güzelliklerini siz büyük Büyükçekmece ailemle yaşamaktan mutluluk duyuyorum. Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl da her akşam sizlerle bir araya gelerek orucumuzu birlikte açıyoruz. Mübarek Ramazan ayı hepimize bolluk ve bereket getirsin” şeklinde konuştu.

 

 

Bu haber 870 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5765
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.15.215)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku