Reklam
Reklam
Reklam
-
Sport City, her geçen gün büyüyor

Sport City, her geçen gün büyüyor


Eklenme Tarihi : 26-5-2018
Sport City, her geçen gün büyüyor

Sport City, her geçen gün büyüyor

Faaliyetlerini Büyükçekmece Mimaroba’da sürdüren Sport City sporun yeni adresi oldu. Fenerbahçe ve Galatasaray futbol okullarıyla kapılarını yeni yıldızlara açan Sport City’de hem çocuklar hem de yetişkinler için ayrı bir eğlence mekanı. 

Bünyesinde Bilardo’dan Langırt’a, oyun salonundan sırt masajına aile salonundan kafeteryasına kadar bir çok ünitesiyle hizmet veren Sport City hem gençlerin hem de yetişkinlerin yeni mekanı haline geldi. Ortaklıklarını Ali Rıza Atıcı ve Hüseyin Kaya’nın yaptığı Sport City’nin yeni yatırımlarıyla da adından daha sık söz ettirmeye başlayacağı belirtildi. 

Spor tesislerinin kapılarını gazetemize açan Sport City ortaklarından Hüseyin Kaya birinci sınıf bir tesise sahip olduklarını özellikle çocukların her türlü eğleneceği ve spor yapabileceği alanların mevcut olduğunu söyledi.

Kaya “Çocuklara her türlü imkanı sağlıyoruz. Bütün aileleri de çocuklarına spor yaptırmak için Galatasaray ve Fenerbahçe futbol okullarımıza bekliyoruz. Çocuklarımız tesislerimizde hem eğlenecekler hem de spor yapacaklar.” Diye konuştu.  

Tesislere gelen sporculara yemek organizasyonlarının da olacağını, sporculara antrenman ve çalışma saatlerinin ardından  yemek de vereceklerini kaydeden Kaya “Tesislerimizde her türlü yemek organizasyonu olacak. Buraya gelen çocuklarımıza gıda yönünden de destek vermeyi düşünüyoruz. 

Tesislerimizde bir yandan Türk futboluna yeni yetenekler kazandırarak Türk gencinin de önünü açmak istiyoruz.” Dedi.

 

Bu haber 697 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9522
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku