Reklam
Reklam
Reklam
-
Büyükçekmece Ailesi, Türkoba mahalle iftarında buluştu

Büyükçekmece Ailesi, Türkoba mahalle iftarında buluştu


Eklenme Tarihi : 26-5-2018
Büyükçekmece Ailesi, Türkoba mahalle iftarında buluştu

Büyükçekmece Ailesi, Türkoba mahalle iftarında buluştu

Büyükçekmece Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarları Türkoba Mahallesi, Türkoba İlkokulu bahçesinde mahalle halkının yoğun katılımıyla devam etti.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Siz değerli Büyükçekmece ailem ile her akşam bir mahallemizde Ramazan ayının bereketini ve güzelliklerini paylaşmaktan dolayı mutluyum” ifadesini kullandı.

Ramazan ayı süresince her akşam bir mahallede düzenlenen iftarda Büyükçekmece ailesini ağırlayan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Türkoba mahalle sakinleriyle iftarda bir araya geldi. 

“Çayırlar’a cami müjdesi”

İftar öncesinde konuşan Başkan Akgün, “Duamız şudur ki; yüze Allah gelecek yılda sağlık içinde, eksiksiz yine hep birlikte iftar açmayı bize nasip etsin. Bizim felsefemizde hizmetin temeli sevgidir. Ben bütün insanları, bütün canlıları hepinizi çok ama çok seviyorum. 

Çünkü insanın yüreğinde sevgi olduğu müddetçe her şeyi sağlam olur. İmanı da sağlam olur. Birbirinizi sevdiğiniz zaman aldığınız nefesten bile bir haz alırsınız. 

Hepinize sağlıklı bir yaşam diliyorum. Yetinmeyi, bulduğumuzla geçinmeyi ve samimiyeti eksik etmeyelim. Mübarek Ramazan ayı hepimize bolluk ve bereket getirsin” şeklinde konuştu.

Başkan Akgün, Çayırlar mevkiinde yapılacak olan caminin inşaatına çok yakında başlanacağının müjdesini de verdi. Başkan Akgün, mahalle sakinleri ile iftarını açtıktan sonra Türkoba sakinlerinden Gür ailesinin evine konuk oldu.

 

 

Bu haber 742 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3801
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.209.104.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku