Reklam
Reklam
Reklam
-
Vefa, yeni yönetimini buldu

Vefa, yeni yönetimini buldu


Eklenme Tarihi : 27-5-2018
Vefa, yeni yönetimini buldu

Vefa, yeni yönetimini buldu

Spor Toto BAL, Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Vefa’da genel kurul Vefa Lisesi Konferans salonunda katılımın üst seviyede olduğu toplantı ile gerçekleşti. Genel Kurula tek liste ile girildi ve yeni yönetim üyelerin oyları ile belirlendi. 

2018-2019 Futbol sezonu öncesi güçlü bir yönetim ile yola çıkan yeşil-beyazlılar, başkanını Pazartesi günü yapacakları ilk toplantı ile belirleyecek. Kulislerde konuşulan Başkanlık ismi Salih Musaoğlu olduğu söylenirken, bu ismin Pazartesi günü yapılacak toplantı sonrası açıklanması bekleniyor. Genel kurul sonrası yapılan açıklamada Vefa’nın hedefinin bu sezon mutlak şekilde TFF 3. Lig olduğu söylendi.

Katılın üst seviyedeydi

Vefa Lisesi konferans salonunda yapılan genel Kurula katılımın üst seviyede olduğu gözlendi. 120 üyenin katılımı ile gerçekleşen genel kurulda Divan Başkanlığına Haliçspor Onursal Başkanı Lütfullah Şakar seçildi. Şakar’ın Divan başkanlığını yaptığı Genel Kurulda Divan Kâtipliğine Namık Kemal Durademir ile Erkan Işıkyıldız getirildi. Gündemler bir bir okundu ve oy birliği ile yeni yönetim de bu şekilde oluşmuş oldu. Genel kurulda Tahmini bütçenin 1 milyon 200 bin TL olduğu açıklandı.

Mesut Gülbaran unutulmadı

Takıma üç Kupa birden kazandıran Yönetim Kurulu Eski Başkanı Mesut Gülbaran, genel kurula katılalar tarafından unutulmayarak kendisine teşekkür edildi. Genel Kuruldan bir gün önce iş için yurt dışına gitmek zorunda kalan Mesut Gülbaran’ın İşlerinden yoğunluğundan dolayı genel kurula katılamayacağını söylediği, genel kurulda kendisi olmamasına rağmen en büyük alkışı Gülbaran ve ekibi aldı. 

Futbolcuların da tam kadro katıldığı genel kurul sonrası yöneticiler kendi arasında kısa bir toplantı gerçekleştirdiler ve Pazartesi günü toplanma kararı alarak iç transfere de imzaların attırılacağını duyurdular.

Vefa’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu

Salih Musaoğlu, Emre Sütçüoğlu, Yılmaz Örk, Cahit Erkal, Av.Kurat Şekerli, Yasin Yalcınkaya. Ömer Toksoy, Faruk Yalçın, Olcay Işıkyıldız, Süleyman Yeken, Mehmet Leventoğlu, Av. Gürkan Kesiner, Prof. Kıvanç Ulusoy,  Adnan Demirtaş ve Melih Kalaycı. Yeni yönetim Pazartesi günü görev bölümü yaparak yeni sezona resmen start vermiş olacak.

Bu haber 843 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1971
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.236.38.146)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku