Reklam
Reklam
Reklam
-
Amatörler Evi, İftarda doldu taştı

Amatörler Evi, İftarda doldu taştı


Eklenme Tarihi : 31-5-2018
               Amatörler Evi, İftarda doldu taştı

Amatörler Evi, İftarda doldu taştı

İASKF, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri

 Federasyonu tarafından amatör spor

 kulüplerine dev iftar yemeği.

 

İASKF tarafından geleneksel olarak verilen iftar yemeğine katılım büyük olurken, İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nin bahçesinde yapılan iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi. 

Dualar eşliğinde açılan iftarın ardından bir konuşma yapan İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür “İnşallah Allah seneye de tekrarını nasip etsin. Bu tesislerin amatörlere kazandırılmasında emeği geçen, bugün aramızda olmayanlara Allah’tan rahmet, yaşayanlara da uzun ömürler diliyorum. 

Allah hepsinden razı olsun. Hepinize de sağlık, sıhhat diliyorum.” Diye konuştu. İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez de bir konuşma yaparak görevde oldukları sürece her zaman amatörlerin emrine amade olacaklarını söyledi. 

Düşmez “Nefesimiz yettiği sürece siz amatörlere hizmet etmeye amade olacağız. 

Bu iftarları çok önemsiyoruz. Her zaman da her türlü organizasyonda sizlerin yanında olmaya özen gösteriyorum. Ben ve arkadaşlarım her zaman amatörlerin emrindeyiz.” İfadesini kullandı.

Bu haber 746 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10128
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku