Reklam
Reklam
Reklam
-
Üç kupalı hocaya, anlamlı veda

Üç kupalı hocaya, anlamlı veda


Eklenme Tarihi : 2-6-2018
Üç kupalı hocaya, anlamlı veda

Üç kupalı hocaya, anlamlı veda

Sezonu üç kupa ile kapatan Vefa’nın başarılı çalıştırıcısı Adnan Keskin’e eski yönetim büyük bir Vefa örneği sergiledi. Bu gece kendisi için düzenlenen iftarda hazır bulunan eski Başkan Mesut Gülbaran ve yönetim kurulu üyeleri, oldukça başarılı bir sezonu geride bırakan Teknik Direktör Adnan Keskin’i onurlandırarak Plaketle ödüllendirdiler.

 Üç Kupalı dönemin Başkanı Mesut Gülbaran, Adnan Keskin için çok güzel sözler sarf etti. “Adnan Keskin hocamıza her zaman kapımız sonuna kadar açıktır. Bizim olduğumuz her yerde onun da yeri mutlaka vardır. Kendisine bizim yönetimimiz döneminde camiamıza kazandırdığı üç şampiyonluk ve üç kupa için benim dönemimdeki yönetici arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

 Yolunun açık olmasını her zaman başarılı olması için yanında olduğumuzu da buradan belirtmek isterim. Bize tattırdığı üç kupalı şampiyonluktan dolayı kendisine teşekkür ediyorum, Allah yolunu ve bahtını açık etsin. Biz gerçek Vefa’lıyız ve Vefa’lı olduğumuzu da bu plaketlerle ödüllendirerek üzerimize düşeni yaptığımıza inanıyorum” dedi.

Bu haber 953 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10970
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.135.60)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku