Reklam
Reklam
Reklam
-
Çatalcaspor, İftar’da Kara’yı ağırladı

Çatalcaspor, İftar’da Kara’yı ağırladı


Eklenme Tarihi : 3-6-2018
Çatalcaspor, İftar’da Kara’yı ağırladı

Çatalcaspor, İftar’da Kara’yı ağırladı

Çatalcaspor yönetimi önceki akşam verdiği iftarda Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ile buluştu. Stat Kafe’de verilen iftar yemeğine Çatalcaspor Kulüp Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri eksiksiz olarak katılırken Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Kolcuoğlu da katılarak Sarı Kırmızılı yöneticilerle birlikte iftarını açtı. İftar sonrası bir konuşma yapan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara Çatalcaspor yönetimini tebrik ettiğini söyledi. Kara “Çatalcaspor yönetimini tebrik ediyorum. Çok fedakarlık yapıyorlar. Geçen yıl zor bir sezonu da atlattılar. Bizim gibi küçük ilçelerde 3.Ligde, 2.Ligde takımı ayakta tutmak çok zor. Başkan Hasan Gökçe ve yönetiminin büyük özverisi var. Biz de elimizden geldiği kadar yanlarında olmaya devam edeceğiz. Tesislerin bitirilmesi için talimat verdik. Sezona yetiştireceğiz.” Dedi.

Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe de yaptığı konuşmada bu yıl çok büyük sıkıntılar çektiklerini, yönetim olarak da hem maddi hem de manevi olarak çok yıprandıklarını söyledi. Gökçe “Ama şunu belirteyim sizin bize verdiğiniz destek bize güç verdi. Vermeye de devam ediyor. Çatalcaspor’u yukarılara taşıyıp Çatalca ismini Akhisar gibi Türkiye’ye tanıtmak için elimizden geleni yapacağız.” Diye konuştu.

Çatalcaspor Başkan Vekili Lokman Naroğlu da geçtiğimiz yıl Play Off oynadıktan sonra bu sezonun kendileri için çok zor ve yıpratıcı geçtiğini söyledi. Naroğlu “Play Off oynadıktan sonra bu yıl gerçekten çok zor geçti. Ama yönetimin büyük fedakarlığı ve Sayın Belediye Başkanımız Cem Kara’nın desteği ile bu süreci atlattık. Ama maddi olarak yıprandık  ve hiç olmayan borçlanmaya gitmek zorunda kaldık. Önümüzdeki yıl daha zor olacak. Bölgemizden isim sponsoru bulma çalışmalarımız devam ediyor. Mutlaka sponsor ve sponsorlar bulmak zorundayız. Sadece yönetimdeki arkadaşlarla yürütmek çok zor. Paralar çok yukarı çıktı. 5 milyona takım ancak yapılabiliyor ama Belediye Başkanımızın desteği bize güç veriyor.” Dedi.

Bu haber 1044 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6468
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku