Reklam
Reklam
Reklam
-
Kadırgaspor, iftarda buluştu

Kadırgaspor, iftarda buluştu


Eklenme Tarihi : 5-6-2018
   Kadırgaspor, iftarda buluştu

Kadırgaspor, iftarda buluştu

Süper Amatör Ligin Fatih Temsilcilerinden Kadırgaspor, geleneksel İftar yemeğinde Spor Camiasını bir araya getirdi. 

Kulüp Lokalinin önünde yapılan İftar Programına katılımın üst seviyede olduğu gözlenirken, Kulüp Başkanı Cemalettin İnanç, misafirleri mükemmel bir ortamda ağırlamak için büyük bir çaba gösterdi.

 

İASKF’nin Yönetimi ve çalışan Personeli, Genel Sekreteri ve TFF İL Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Haliçspor Onursal Başkanı Lütfullah Şakar, Fatih Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Gökhan Ceylan, Fatih’te mücadele eden Amatör Kulüplerin Başkanları, Yöneticileri, Fatih Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Eski Başkanı Murat Kapusuz ve çok sayıda davetli katılım gösterdi. 

Geleneksel olarak düzenlenen Kadırgaspor İftar Programına katılım gösterenlere teşekkür eden Kulüp Başkanı Cemalettin İnanç, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar davetine hicap eden tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah seneye de bu güzelliği bu camiada sağ olursak inşallah birlik ve beraberlik içerisinde yaşarız” dedi.

Bu haber 1350 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2245
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku