Reklam
Reklam
Reklam
-
Büyükçekmece protokolü iftarda buluştu

Büyükçekmece protokolü iftarda buluştu


Eklenme Tarihi : 7-6-2018
Büyükçekmece protokolü iftarda buluştu

Büyükçekmece protokolü iftarda buluştu

Büyükçekmece’de gelenek haline dönüşen ilçe protokolü iftarı bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen protokol iftarına Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları katıldı.

“Ramazan’ın en güzel yanlı paylaşmaktır”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, her yıl olduğu gibi bu yılda Büyükçekmece’ye hizmet eden ilçe protokolü ile iftar sofrasını paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Mübarek Ramazan ayının güzelliğini ve paylaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 

Her akşam bir başka mahallemizde Büyükçekmece ailemizle iftar sofralarımızı paylaşıyor,  binlerce insanımızla kucaklaşıyor, birlikte iftar açıyoruz. İşte Ramazan’ın en güzel yanlarından biri de budur.

 Bu akşamda siz Büyükçekmece ailemize hizmet veren ilçe protokolümüz ile bu güzelliği yaşıyoruz. 

Allah tekrar mübarek Ramazan aylarında bir araya gelerek aynı sofra etrafında iftar etmeyi hepimize nasip eylesin. Katılımız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

x

 

 

Bu haber 891 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2652
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:52.23.234.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku