Reklam
Reklam
Reklam
-
Türkgenç’ten, Bereket sofrası

Türkgenç’ten, Bereket sofrası


Eklenme Tarihi : 8-6-2018
Türkgenç’ten, Bereket sofrası

Türkgenç’ten, Bereket sofrası

eylikdüzü Karadenizliler Derneği geleneksel olarak dokuzuncusunu düzenlediği iftar yemeğine Saklı Köy’de ev sahipliği yaptı. Sadece Karadenizli değil diğer bölge derneklerinin, sivil toplum örgütlerinin de dayanışma gösterisi yaparak katıldıkları iftarda Türkiye’nin bütün renkleri bir araya geldi.

 İftar boyunca misafirleriyle yakından ilgilenen BEYKARDER Genel Başkanı H.İbrahim Türkgenç yaklaşık olarak 500 kişilik iftar sofrasını tek tek dolaşarak örnek bir ev sahipliğine imza attı. 

İftarın ardından gazetemize bir açıklamada bulunan Türkgenç BEYKARDER olarak bu yıl 9.’suna imza attıkları geleneksel iftarlarına bir yenisini daha eklemekten dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.

 

 Türkgenç “BEYKARDER olarak bu yıl dokuzuncusunu düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftarımızı sevdiklerimizle ve dostlarımızla birlikte paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyduk. Bu iftarda sadece soframızı değil dostluklarımızı, birlik ve beraberliğimizi de paylaştık. Bir anlamda da dostlarımızla ve sevdiklerimizle yeniden kaynaşmamıza bir vesile oldu bu iftar sofrası.

 

Dernek olarak dışarıda da sosyal etkinliklerimize, yardımlarımıza ve desteklerimize aynı şekilde devam ediyoruz. Buraya kadar gelerek bizlerle birlikte iftarını yapan bütün dostlarımıza, sevdiklerimize ve hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm İslam aleminin devam eden Ramazan ayını tebrik ediyor, birlikte nice bayramlara ulaşmayı Allah’tan niyaz ediyorum.” Diye konuştu.

Katılım üst seviyedeydi

Beylikdüzü Karadeniz’liler derneği BEYKARDER Başkanı H.İbrahim Türkgenç’in düzenlemiş olduğu iftar yemeğine, katılımın üst seviyede olduğu gözlendi. Akparti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Hatice Bozdağ, 

Beylikdüzü Akparti İlçe Başkan yardımcısı Mustafa Erdoğdu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beylikdüzü MHP İlçe Başkanı Ali Aydın ve Yönetim Kurul üyeleri, İyi Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı İskender Duriç, Beylikdüzü İl Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu, Beylikdüzü İl Dernekleri ve yönetim kurulları,

 STK. ile birlikte Birbirinden değerli Misafirlerin Dostların katılım sağladığı gözlendi. Gönül Sofralarına katılım gösteren dostlara bir bir teşekkür eden Başkan H. İbrahim Türkgenç, bir sonraki iftar programında görüşmek üzere herkesi tek tek yolcu etti.

Bu haber 1187 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7625
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku