Reklam
Reklam
Reklam
-
Avcılar Tenis Eğitim’de Yaz Okulları heyecanı

Avcılar Tenis Eğitim’de Yaz Okulları heyecanı


Eklenme Tarihi : 10-6-2018
Avcılar Tenis Eğitim’de Yaz Okulları heyecanı

Avcılar Tenis Eğitim’de Yaz Okulları heyecanı

Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’ne bağlı olarak faaliyet gösteren İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü 2018 yaz spor okulları için kolları sıvadı. Kulüp bünyesinde gerçekleştirilecek olan aktiviteler için sınırlı sayıda kayıt alınacağı ifade edildi. 

‘Lisanslı sporcu olma fırsatını kaçırma’ sloganıyla hayata geçirilecek olan yaz spor okuluna kayıtlar için hem www.itesk.org hem de 0505 728 38 28 ile 0212 560 94 71 numaralı hatlardan bilgi alınabileceği kaydedildi. Yaz spor okullarının 7 ile 14 yaş gruplarına hitap edeceği, 3’er haftalık 3 dönemden oluşacağı ifade edildi. Çalışmaların hafta içinde 09.00 saatleri ile 16.30 saatleri arasında yapılacağı tenis eğitiminin yanı sıra yaz okulu kapsamında sosyal etkinliklere, kitap okuma ve zeka oyunlarına da yer verileceği öğrenildi. 

İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulüp Başkanı Ramazan Hakan Yılmaz yaz spor okullarına büyük önem verdiklerini, geleceğin tenisçileri için ilk adımın yaz spor okulları olduğunu söyledi.

Bu haber 906 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6847
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku