Reklam
Reklam
Reklam
-
Söğütlüçeşmespor’dan geleneksel iftar yemeği

Söğütlüçeşmespor’dan geleneksel iftar yemeği


Eklenme Tarihi : 11-6-2018
Söğütlüçeşmespor’dan geleneksel iftar yemeği

Söğütlüçeşmespor’dan geleneksel iftar yemeği

Küçükçekmece temsilcisi Söğütlüçeşmespor, geleneksel iftar yemeğinde yine farkını ortaya koydu. Akşemsettin Cami Konferans Salonu’ndaki iftar yemeği birlik ve beraberlik atmosferinde gerçekleşti.

Akşemsettin Cami Konferans Salonu’ndaki iftar sofasına yoğun bir katılım oldu. Söğütlüçeşmespor,Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek ’in ev sahipliğindeki iftar yemeğine; AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, Merkez Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanı Şirin Çeken, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, 

Eski  Belediye Meclis üyesi Hikmet Kişmiroğlu, Bezirganbahçespor Kulüp Başkanı Hayati Yolcu, İstanbul Demirspor Kulüp Başkanı Seyit Bel, Halkalıspor Kulüp Başkanı Faruk Çoşkun, Halkalı Çamlık Altıspor Kulüp Başkanı  Yücel Erdi, Söğütşüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir ve yönetim kurulu, Söğütlüçeşme Mahalle Muhtarı Turgut Maden, Söğütlüçeşmespor eski başkanları Söğütlüçeşmespor Yöneticileri, futbolcular ve aliler iftar programında hazır bulundular.

Dualarla başlayan ve oldukça sıcak ve samimi sohbetlerin yaşandığı iftar programı sonrasında Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek yaptığı selamlama konuşmasında ramazan ayının güzelliklerinden bahsederek,

 “Her zaman yanımızda olan ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, AK parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk’e çok teşekkür ediyorum. Bu güzel birlikteliğimiz beraberinde başarılar da getiriyor. Yeni sezonun sizlere ve tüm spor camiasına hayırlı olmasını diler, iftar yemeğimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, Söğütlüçeşmespor  Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği iftar sofrasında beraber olduk. İnşallah daha nice etkinliklerde bu binada hep birlikte olacağız. Bu güzel vatanda ayrıştırmadan, ötekileştirmeden sevgi ve barış içerisinde yaşamalıyız.  

Farklı düşüncelerde ve mezheplerde olabiliriz. Ancak bu ülke hepimizin, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Diğer İslam ülkelerinde yaşanan acıların ülkemizde de yaşanmamasını için olaylardan ders almalıyız, önlem almalıyız. Ülkemiz için mücadele etmeliyiz. İnanıyorum ki Ramazan hem İslam coğrafyasına hem de ülkemize barış ve sevgi getirecek" dedi.

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk’te Hepinize afiyet olsun tutuğunuz oruçlar kabul olsun çok kıymetli ilçe başkanım kulüplerimizin değerli başkanları saygı değer Söğütlüçeşmesporun velileri yönetim kurulu hepinize çok teşekkür ediyorum. 

Hem Belediye meclis üyesiyim hem de Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanlık görevini yürütmekteyim sizlere müjdelemek istiyorum Spor kulüplerimizin her zaman yanında olan ve olmayda devam etmekte olan Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz fen işleri müdürlüğüne talimat vererek iki kulübümüzün kullandığı Spor tesislerin, saha zemini, tel örgüsü ve ışıklandırma ihalesi oldu inşallah bu ay sonunda başlıyor yani altyapımıza, üst yapımıza pırıl pırıl bir tesisi yenilerek Söğütlüçeşemedeki gençliğin hizmetine girecektir.

 Her zaman yanımızda olan AK Parti İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e eski ve yeni Belediye Meclis üyelerine ve kulüp başkanlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Merkez Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanı Şirin Çeken, Misafir perverliğiniz için çok teşekkür ederim çok güzel bir atmosfer var bende bu atmosferde sizlerde bulunduğumu için çok mutluyum Allah tutuğunuz oruçları kabul etsin emeği geçen herkese teşekkür ederim hayırlı ramazanlar hayırlı iftarlar diyorum ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 766 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8820
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku