Reklam
Reklam
Reklam
-
Düzcespor’un ilk taliplisi Topaçoğlu

Düzcespor’un ilk taliplisi Topaçoğlu


Eklenme Tarihi : 12-6-2018
Düzcespor’un ilk taliplisi Topaçoğlu

Düzcespor’un ilk taliplisi Topaçoğlu

Düzcespor’a ilk resmi talipli. 13 Haziran 2018 Çarşamba günü kongrenin yapılacağı Düzcespor’a ilk resmi talipli iş adamı Serkan Topaçoğlu oldu. 2 haftadır yönetim kurulunda yer vermeyi düşündüğü isimlerle çalışmalarını devam ettiren Topaçoğlu düzenlediği basın toplantısı ile resmen adaylığını açıkladı.

2 SEZONDA BİRİNCİ LİG

Düzce’nin tanınmış inşaat şirketlerinden biri olan “İSTANBULLS  YAPI” firmasının sahibi olan Serkan Topaçoğlu kongre öncesinde düzenlediği basın toplantısında kısa, orta ve uzun vadede yapacakları projeyi kamuoyu ile paylaştı. İlk hedeflerinin Düzcespor’un borçlarını sıfırlamak ve takımı sürekli gelir projelerini hayata geçirmek olduğunu belirten Topaçoğlu”Ben ve arkadaşlarımla birlikte Düzcespor yönetimine talibiz. Kendim aslen Balıkesir kökenliyim. Karadeniz Ereğli’de dünyaya geldim. Düzce’de Türkseven ailesinin damadıyım ve uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirktetim var. Düzcespor’u uzun yıllardır tribünlerden takip ediyorum. İşi bir Düzcespor taraftarı olduğumu söyleyebilirim. Amatör olarak futbol oynadım ve üniversite futbol takımında forma giydim. Yönetim kurulu olarak öncelikle Düzcespor’un borçlarını sıfırlamak istiyoruz.Yönetime talip olmadan önce sayın Bakanımız Faruk Özlü, Düzce Belediye başkanımız Dursun Ay, AKP İl başkanımız Hikmet Keskin ile görüşmelerim  olduve kendileri her konuda destek sözü verdiler.  Benim dışımda yönetime talipli isimler olduğunu duyuyorum. Bu arkadaşlara güç birliği çağrısı yapmak istiyorum. Gelin birleşelim ve ortak bir yönetim oluşturalim. Ben başkanlık meraklısı değilim. Her aday bütçesini Düzcespor’a aktarsın . 13 Haziran Çarşamba günü yapılacak olan kongrede çoğunluk beklenmiyor ve ben kendimi 20 Haziran 2018 Çarşamba günü yapılacak kongreye hazırlıyorum. Bu zamana  kadar başkanlık için adı geçen isimlerle bir araya geleceğim. Eğer bir yönetime gelirsek güçlü bir kadro oluşturup direkt şampiyon olacağız. Listemizide önemli isimler var. Başta Faruk Türkseven olmak üzere Düzce’nin tanınmış iş adamları listemizde yer alacak yada bize destek verecek. Göreve geldiğimizde Düzce Belediyesinden sürekli gelir kaynakları isteyeceğiz ve bunu hayata geçireceğiz. Düzcespor storesini mutlaka yapacağız”dedi.

SERKAN TOPAÇOĞLU KİMDİR ?

1973 karadeniz Ereğli doğumlu Serkan Topaçoğlu Düzce ve farklı illerde inşaat sektöründe faaliyet gösteren  “İSTANBULLS YAPI”şirketinin yönetim kurulu başkanı. Düzce AKP İl başkan yardımcılığı görevini yürüten Serkan Topaçoğlu aynı zamanda Fenerbahçe spor kulübü kongre üyesi. Çerkez bir ailenin çocuğu olduğunu belirten Serkan Topaçoğlu Türkseven ailesinin damadı.

Haber: Düzce Damla

Bu haber 1191 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2000
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku