Reklam
Reklam
Reklam
-
Vefa’da Başkanlar buluştu

Vefa’da Başkanlar buluştu


Eklenme Tarihi : 21-6-2018
Vefa’da Başkanlar buluştu

Vefa’da Başkanlar buluştu

Vefa Kulübünde Başkan Salih Musaoğlu ile eski Başkan Mesut Gülbaran ve yöneticiler, Kulüp Lokalindeki yemekte bir araya geldi. Yeşil-beyazlı Bölgesel Amatör Lig temsilcisinin Cemal Yener Tosyalı Caddesi, Şehzade Camii Sokak’ta bulunan lokalinde gerçekleştirilen buluşmaya, Başkan Salih Musaoğlu’nun yanı sıra, Onursal Başkan seçilen Mesut Gülbaran ile birlikte eski yöneticiler Şükrü Eskitürk, Mesut Yeşilselvi, Yılmaz Örk, Mehmet Kılıç, Cengiz İşlek, Yaşar Artar, Cahit Erkal ve Kulüp Müdürü Murat Köse katıldı.

 Mesut Gülbaran Onursal Başkan seçildi

Vefa Spor Kulübü Başkanı Salih Musaoğlu, Onursal Başkan Mesut Gülbaran ve yöneticilerle bir araya gelmekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, şunları kaydetti; “Kulübümüze uzun yıllar Başkan olarak hizmet etmiş, camiamıza şampiyonluklar yaşatmış ve bundan ziyade, Vefamıza Kulüp binası kazandırmış olan Kulübümüzün tarihine adı gururla yazılan Başkanımız Mesut Gülbaran ve yine Kulübümüze büyük hizmetleri geçmiş olan Yöneticilerimiz ile bir arada olmaktan son derece mutlu oldum. Vefa’ya hizmet için göreve talip olan Yönetim Kurulumuz, Sayın Mesut Gülbaran’ı Vefa Spor Kulübü’nün Onursal Başkanı seçmiştir ve bu görevi tevdi etmek Başkan olarak bize nasip olmuştur. Başkanımıza bu görevi vermekten dolayı oldukça mutluyuz. Mesut Gülbaran Başkanımız tecrübelileriyle bize katkı sunacaktır. Kulübümüze geçmişte yapmış olduğu büyük hizmetlerin devam edeceğine kalpten inanıyoruz ve takımımızı 3. Lige çıkartmak için Vefa bayrağının altında, hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz."

 Gülbaran: Destek olmaya devam edeceğiz

Vefa Spor Kulübü’ne gönül verdiğini, Kulübün başarısı için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını anımsatan Onursal Başkan Mesut Gülbaran, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantının sonunda, şu ifadelere yer verdi: "Salih Musaoğlu bizim Başkanımızdır. Sayın Musaoğlu, benim Başkanlık yaptığım zamanlarda Yönetici olarak hep yanımızda olmuş ve desteğini hiçbir zaman azaltmamıştır. Vefa’ya yakışan bir Başkandır ve kendisini çok seviyoruz. Bizim adımız Vefa, ahde vefa’yı da en iyi biz biliriz…

Biz, hem Kulübümüzün Başkanı olduğu için hem de bizim bir ağabeyimiz olduğumuz için Başkanımız Salih Musaoğlu’na destek olacağız. Ayrıca bizlere olan teveccühünden dolayı kendisine teşekkür ederim. Ben ve birlikte görev yaptığım Yönetici arkadaşlarım şimdide kadar olduğu gibi bundan sonra Vefa’nın menfaatleri için her türlü desteği vermeye hazırız."

 

Bu haber 1149 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6286
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.207.134.207)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku