Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrili antrenörler kararını verdi

Silivrili antrenörler kararını verdi


Eklenme Tarihi : 21-6-2018
Silivrili antrenörler kararını verdi

Silivrili antrenörler kararını verdi

Hafta sonu yapılacak olan olağan genel kurulda adaylığını açıklayan TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Halit Önsel’in oluşturduğu destekleme kararı alan Silivri antrenörler tam kadro oy vermeye de gidecekler.

Olağan genel kurulunu yapmaya hazırlanan Türkiye Antrenörler Derneği İstanbul Şubesi için aday olan mevcut Başkan Halit Önsel’i destekleme kararı alan Silivrili antrenörler ayrıca listeye de isim yazdırdılar. Hafta sonu Kartal’da yapılacak olan kongreye de yoğun bir katılım ile gitmeye hazırlanan antrenörlerden İlhan Tekin, Nursal Bilir, Hayrettin Atasoy ve Mürsel Köksal’da Halit Önsel’in listesine yazıldı. Gerçekleştirilecek olan kongrede İlhan Tekin asil listede, Nursal Bilir ve Hayrettin Atasoy disiplin kurulunda, Mürsel Köksal’da kongre delegesi olmak için Halit Önsel listesine ismi yazılan Silivrili antrenörler oldu.

Bu haber 974 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8111
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.73.72)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku