Reklam
Reklam
Reklam
-
Bilardo’da Şampiyonlar belirlendi

Bilardo’da Şampiyonlar belirlendi


Eklenme Tarihi : 21-6-2018
Bilardo’da Şampiyonlar belirlendi

Bilardo’da Şampiyonlar belirlendi

Küçükçekmece Bezirganbahçespor Kulübü’nü her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve büyük ilgi gören 7.Bilardo Şampiyonası sona erdi. 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve büyük ilgi gören Bilardo Şampiyonası sona erdi. Zevkli ve çekişmeli mücadelelere sahne olan turnuvada Batıncan Korkmaz birinci oldu. 

Bezirganbahçespor Kulüp Lokalindeki Final karşılaşmasını, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği başkanı Seymen Gençtürk, Ak parti Küçükçekmece ilçe Başkan yardımcısı Fatih Kuş, Ak parti Küçükçekmece İlçe Spor komisyonu Başkanı Erkan İnce ve yönetimi, Ak parti İstasyon mahallesi mahalle Başkanı Lütfi Güzelyurt, Küçükçekmece Amatör Spor kulüpleri destekleme derneği başkan yardımcısı Salih Çetin, 

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Genel Sekreteri Recep Kelment, İstanbul Balkan Spor kulübü Başkanı Rıdvan Vatansever, İstanbul Demir Spor kulübü Genel Kaptanı Ahmet Çalık, Bezirganbahçe Spor kulüp Başkanı Hayati Yolcu ve kulüp üyeleri katıldı. Bezirganbahçespor kulübü tarafından bu yıl 16 Mayıs-13 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ve bir hayli geniş katılımın olduğu Bilardo Şampiyonası sona erdi. Oldukça kalabalık bir sporcu grubu katıldı. Şampiyonda yarışmacılar adeta toplarla raks ederek, izleyicilere keyifli anlar yaşattılar.

Karşılaşmalar nefesleri kesti

Küçükçekmece ve Bezirhanbaçe bölgenin en iyi oyuncularının yarıştığı turnuvada kıran kırana maçlar oynandı. Bölge turnuvaları içinde tüm oyuncuların katıldığı ve yüksek katılımlı turnuvada Şampiyonluğu Batıncan Korkmaz kazanırken, ikinciliği Mehmet Soy, üçüncülüğü ise Durdu Tutal, Dördüncü Doğan Göçer ve Centilmenliği Kemal Dursun Aslan kazandı.

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Genel Sekreteri Recep Kelment’in sunum yaptığı, Bezirganbahçespor Kulübünün geleneksel olarak düzenlediği 7.Bilardo turnuvasında dereceye girenlere düzenlenen törenle protokol tarafından kupaları verildi.

 

Bu haber 924 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3698
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku