Reklam
Reklam
Reklam
-
Alibeyspor’da olağan üstü hal

Alibeyspor’da olağan üstü hal


Eklenme Tarihi : 21-6-2018
Alibeyspor’da olağan üstü hal

Alibeyspor’da olağan üstü hal

Yeni sezonda İstanbul Süper Amatör Kümede mücadele etmeye hazırlanan Alibeyspor’da Başkan Ali Tonta yeni sezon öncesinde yönetimini ve teknik ekibini olağan üstü toplantıya davet ederek sezon planlamasını yapmaya başladı. Geçtiğimiz sezon grubunda şampiyon alarak Süper Amatör Kümeye çıkan Alibeyspor’da hedefler konuluyor. Şampiyon takımı bozmadan takviyelerle yoluna devam etmeye hazırlanan kulüpte Başkan Ali Tonta yönetimini ve teknik ekibini olağan üstü toplantıya çağırdı. Amatör liglerin en köklü kulüplerinden olan Alibeyspor’da genç kadro korunacak ve hocaların gerekli gördüğü bölgelere nokta transferler yapılacak.

Oyuncularımıza güvenimiz tam

Konu hakkında bir bilgilendirmede bulunan Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta; “Alibeyspor her zaman amatör liglerin en köklü ve iddialı kulüplerinden olmuştur. Yeni sezonda İstanbul Süper Amatör Kümede mücadelemizi vereceğiz. Geçen sene şampiyonluğa ulaşan takımı bozmadan yolumuza devam etme niyetindeyiz. Takımında emek veren tüm oyuncularımın sahnelediği performanstan son derece memnunum. İnanıyorum ki bu sezon bu kadro ile ligimizi en iyi yerde tamamlayıp hak ettiğimiz hedefe ulaşacak bir kadro yapısına sahibiz. Yeni sezon planlamasını yapmak için teknik heyet ve yönetim kurulu üyelerimizi bir toplantıya davet ettim. Bütçemizi ve yol planımızın son şeklini vereceğiz” diye konuştu.

 

Bu haber 1151 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6024
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku