Reklam
Reklam
Reklam
-
Seymen Gençtürk, güven tazeledi

Seymen Gençtürk, güven tazeledi


Eklenme Tarihi : 21-6-2018
Seymen Gençtürk, güven tazeledi

Seymen Gençtürk, güven tazeledi

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Desketlene Derneği, yeniden Seymen Gençtürk dedi.Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Desketlene Derneği olağan kongresini yaptı. 42 Amatör Kulüp 33Delegesi ile seçime gitti. Kongre de mevcut başkan Seymen Gençtürk ve yönetimi yeniden göreve getirildi.

Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayında gerçekleşen kongreye Küçükçekmece Belediye Başkan Vekili Mehmet Besim Müftüoğlu,eski Belediye Başkan yardımcısı Enver Şengül, Küçükçekmece Belediye Meclis üyesi Cevdet Ateş,Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün, Küçükçekmece Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ömer Keser,Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, kulüp Başkanları ,yöneticiler,kongre delegeleri,kulüp hocaları ve kalbalık daveltli katıldı Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayında gerçekleşen kongre kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Ardından kongreyi yönetecek divan belirlendi.

Kongrenin divan Başkanlığını Gökhan Aygün, Katip Üyeliklerini ise Seyit Bel ve Yücel Erdi  yaptı. Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Desketlene Derneği Genel Sekreteri Recep Kelment  tarafından faaliyet raporları, gelir gider tablosu ve tahmini bütçe Raporların tek tek okunması ve oylanmasının ardından Yönetim Kurulu seçimine geçildi. Tek lisetenin olduğu kongerde yeniden  delegelerin güve oyunu alan Seymen Gençtürk’ün listesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Kongrenin sonunda  yeniden başkanlığa seçilen Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Desketlene Derneği Başkanı Seymen Gençtürk bir teşekkür konuşması yaptı. Başkan Gençtürk, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri 5.Cı olağan kongremiz ilçemize hayırlı olsun.2008 yılında kurulan derneğimizin şöyle geriye dönük baktığımda sizlerle birlik ve beraberlik içinde çok işler başarmış olduğumuzu çok net görmekteyim.Kiymetli Başkanlarım,Antrenör arkadaşlarım ilçemizde Belediye Başkanımızın destekleriyle Ulaşımdan,Malzeme desteğine,Ödül yönetmenliğinden,Nakdi yardıma ve en önemlisi Tesisleşmeye kadar bir çok amatör takımlarımızın sorunlarına el atarak çözüme kavuşturduk.Dokunmadığımız spor kulübümüz kalmayacak.Tabiki burada bizlere destek veren Başkanlarımızın bizlerde her zaman destekçisi olmalıyız.Bu geniş ailemiz eğer sokaktaki bir çocuğu dahi spor sayesinde kötü alışkanlıklardan kurtarıyorsa İnan’ın bizler görevimizi yapmış sayılırız.Bu yüzden spor gençliğimizin en önemli yol haritasıdır.

x

Sporu sadece futbol dalında değil diğer tüm branşlardada önemüzdeki dönemler fazlasıyla destekleyip kulüplerimizin ayakta durmasını sağlayacağız.Amatör spor kulüplerinin tesis imkanlarını ilçemizin her köşesinde inşallah çoğaltmaya devam edeceğiz eğer dünyadaki istatistiklere göre profesyonel liglerin esas sporcu kaynağı yüzde doksan sekiz amatör takımlardan geçişse bizlerde,Federasyonlarımızda amatör takımlarla ile ilgili bir çok yatırımı ve projeyi açıl ve ivedilikle hayata geçirmeliki Milli Takımlarımızı Dünya ve Avrupa kupalarında rahatlıkla görmüş oluruz.

Şanslıyız çünkü geçmişinde futbol oynamış ve spor yatırımlarını çok destekleyen ve önemseyen bir Cumhur Başkanımız var.İşte ilçemizde bu yatırımlar Belediyemiz sayesinde hız kesmeden devam ediyor.Tekrar kongremize ve iftar davetimize icabet eden tüm kulüplerimize,spor adamlarımıza,antrenör ve velilerimize,muhtarlarımıza,ve bizleri bu güzel mekanda ağırlayan destekleriyle her zaman yanımızda olan Başta Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz ve ekibine,Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Korkut ve yönetimine,spor komisyonuna ve Belediye meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Küçükçekmece Belediye Başkan Vekili Mehmet Besim Müftüoğlu,Sevgili divan ,sayın muhtarlarım ,kulüp başkanlarım,çok değerli hocalarımız delegeleri spor severler bu güzel ekinlikte siz değerli spor’a gönül vermiş gönül insanları sizlerle gurur duyuyor hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Seymen başkan ile birlikte şahsına görev yapmakta olan değerli yönetim kuruluna yaptıkları görevden dolayı teşekkür ediyoruz. Küçükçekmece’miz İstanbul un en kalabalık ikinci nüfusuna sahip büyük bir ilçe maalesef çok dar alanda hizmet ediyoruz onun için birçok iş zorlu geçiyor örneğin tesis bulmakta, örneğin yeşil alan geliştirmekte zorlanıyoruz Seymen beyin baştan beri ifade etmekte çalıştığı ama 2007 yılından beri amatör spor kulüplerimize sürmekte olan desteğimizi ve gayretimizi gereke eski belediye başkanımız Aziz başkan gerek ise Temel başkan döneminde sürmekte bizde büyük keyifle Küçükçekmece de hizmet etmekte birlikte hep spora hem geçliğimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Ben Seymen başkana ve siz değerli spor gönül veren dostlarımıza teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’in dediği gibi Spor yapılan bir gün kazanılmış yarındır sözleri ile spor yatırımlarımız devam ediyor. Gençliğe sahip çıkamasak hepimizin açı ve sıkıntılı ortamları yaşıyoruz görsel ve yazılı basında görüyorsunuz ben tüm spor kulüplerimize teşekkür ediyorum gerçekten Küçükçekmece bu konuda İstanbul’da büyük bir başarı gösteriyor tüm imkânlarımızla genç kardeşlerimize hizmetlerimiz devam ediyor.

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüzle birlikte yaz, kış spor okulların sosyal faaliyetlerine yardımcı olmaya çalışıyoruz bu yüzden Spor müdürlüğümüz sizlerle çalıştığı ilçe Spor müdürlüğü hem de Milli Eğitimdeki hocalar ile birlikte hizmet ediyoruz amacımız ilçemizdeki sporunu en üst seviyeye taşımak bu vesileyle emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Ödül yönetmenliğimiz devam ediyor yine yeni sezon öncesi malzeme desteği hazlıklarımız devam ediyor inşallah kulüplerimiz bunu büyük bir keyifle kullanacaktır.

Tesisiler konusunda elimizden gelenle amatör spor kulüplerimize yapmaya devam diyoruz. İlçemizde tesisi olmayan 3-4 takımız var inşallah bunları da bu dönemde tamamlamaya çalışacağız sayın belediye başkanımız spora elinden gelen desteği veriyor vermeye de devam ediyor. Önümüzdeki Ramazan Bayramının ülkemize ilçemize huzur, başrış kardeşlik getirmesini diliyor şimdiden bayramınız tebrik ediyorum tekrar başkan seçilen Seymen başkan ve ekip arkadaşlarını tebrik eder başarılar dilerim dedi.

Yönetim Kurulu Şu isimlerden oluştu

1- SEYMAN GENÇTÜRK

2- TAHSİN ÖZGÜL                                             

3- AYDIN AYDENİZ                                            

4- SALİH ÇETİN                                                      

5- ORHAN DEMİRCAN                                          

6- HAYATİ YOLCU

7- SİNAN BİLGİN

8- İBRAHİM ŞAKİROĞLU

9- CEMAL KENAR

10- RECEP KELMENT

11- MURAT BAHRİ ALARSLAN

12- FARUK COŞGUN

13- RIDVAN VATANSEVER

14- MEVLÜT ÖZDEK

15- CEM KOÇMAN

16- MUSTAFA LİMANOĞLU

17- İSMAİL MERİÇLİ

18- SEYİT BEL                                                           

 

 

Bu haber 903 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6559
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.99.123)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku