Reklam
Reklam
Reklam
-
Başkan Akgün, kulüple ilgili son noktayı koydu

Başkan Akgün, kulüple ilgili son noktayı koydu


Eklenme Tarihi : 22-6-2018
Başkan Akgün, kulüple ilgili son noktayı koydu

Başkan Akgün, kulüple ilgili son noktayı koydu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’den Büyükçekmece Belediyespor’un geleceği ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Başkan Akgün, Profesyonel lige yükselme gibi bir hedeflerinin olmadığını, mevcut kulübün altyapı anlamında yetiştirici bir kulüp olacağını bunun yönetiminin de Belediyenin Memur kısmından olacağının sinyallerini verdi.

 Profesyonel Lige Yükselme Gibi Bir Hedefimiz Yok

Akgün, Büyükçekmece Belediyespor’u bir futbol okulu olarak devam ettireceklerini, profesyonel olmak için harcayacakları paraları Büyükçekmece Belediyespor bünyesinde kuracakları branşlara ve altyapıya yatırım yatıracaklarını söyledi. Dr. Akgün “Büyükçekmece Belediyespor’u futbol okulu olarak devam ettireceğiz. Buradan Türk sporcuna futbolcular yetiştireceğiz. Futbolcu fabrikası olacak. Hiçbir zaman için Süper Lig, 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig gibi profesyonel lige yükselme gibi bir hedefimiz yok. Profesyonele çıkmak için harcayacağımız parayla altyapıda kendi çocuklarımıza hizmet vereceğiz. Futbolda tamamen akademiye yöneleceğiz. Altyapılarımızdan çok daha fazla sayıda futbolcu çıkacak. Biz futbolcu yetiştirip yolumuza devam edeceğiz. Futbol dışındaki diğer branşları da geliştirerek güreşten eskrime, Uzakdoğu sporlarından takım sporlarına kadar her branşta ve yaş gruplarında B.Çekmece’nin ismini Türkiye’ye duyuracağız.” şeklinde konuştu.

Bu haber 1385 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9732
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku