Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor, Akgün Duru ile Devam dedi

Silivrispor, Akgün Duru ile Devam dedi


Eklenme Tarihi : 24-6-2018
Silivrispor, Akgün Duru ile Devam dedi

Silivrispor, Akgün Duru ile Devam dedi

TFF 3.Lig Temsilcilerimizden Silivrispor’da dün yapılan olağan genel kurul sonrasında seçime tek liste ile katılan Akgün Duru, yeniden kulüp başkanlığına getirilirken oyların tamamını alarak bir anlamda güven tazeledi. 

Katılımın oldukça yoğun olduğu seçimde Duru 3 yıllığına yeniden göreve geldi. Divan başkanlığını Özer Doğan’ın yaptığı genel kurul oldukça geçtiğimiz yıl yapılan genel kurula göre oldukça sakin bir havada geçti. 

Dilek ve temenniler bölümünde bir konuşma yapan eski yönetim kurulu üyesi Ufuk Bek geçtiğimiz sezon ligi istenilen yerde bitiremediklerini, bunda kendisi de olmak üzere herkesin sorumluluğu bulunduğunu söyledi.

Bek “Geçtiğimiz sezon benim de içinde yer aldığım yönetim kurulu olarak istediğimiz başarıyı elde edemedik. Bu sadece bir kişinin değil işin içinde olsun ya da olmasın herkesin ortak bir sorumluğudur. 

Geçen sene çok büyük hatalar yapıldı. Bu hatanın içinde Silivrisporluyum diyen herkesin payı var. Hepimizin az çok hatası var. Sonuç olarak yeni dönemde geçen sene yapılan hatalardan mutlaka ders çıkarılmalı diye düşünüyorum. İnşallah yeni yönetim kurulu bu konuda daha kararlılık içinde hareket eder. Silivrispor’a yakışan yer 2.Ligdir.” şeklinde konuştu.

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu da bir konuşma yaparak Silivri Belediyesi olarak her zaman Silivrispor’un arkasında olmaya devam edeceklerini söyledi. 

Balcıoğlu “Silivrispor, sporda Silivri’nin her zaman en büyük markasıdır. Bundan sonra da olmaya devam edecektir. Sporda her şey sportif başarı değildir. 

Gençleri kötü alışkanlıklardan alı koyup onları spor sahalarına çekmek de en az sportif başarılar kadar büyük önem taşımaktadır. Gençleri kaynaştırıp onları spora teşvik etmek, yönlendirmek ve yarıştırmak da en az sportif başarı kadar önemlidir. Bu bir gönül işidir. Yeni yönetime de önümüzdeki dönemde üstün başarılar diliyorum.” Diye konuştu.

Duru’nun yeni Listesi Şu isimlerden oluştu

Akgün Duru başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu Asil

Akgün Duru, Turgay Sakarya, Eyüp Bayburtlu, Mehmet Ayyıldız, Turgay Sezginer, Burhan Soyaslan, Naci Aydın, Ali Özkök, Hayrettin Atasoy, Levent Saygılı, Sebahattin Akbıyık

Yönetim Kurulu Yedek

Nuri Çolakoğlu, Erdal Bilir, Doğan Özkoç, N.Edip Karaman, Orçun Koyuncuoğlu, Oktay Erdem

Denetleme Kurulu Asil

 Nevzat Sezen, S.Özer Doğan, Adem Argıç

Denetleme Kurulu Yedek

Naim Çelik, Kemal Fildiş, Gökhan Tunadan

Disiplin Kurulu Asil

Orhan Öpçin, Hüsamettin Yılmaz, Cafer Öpçin

Disiplin Kurulu Yedek

Ayşegül Uluşahin, Yalçın Çevrim, İlhan Tekin

 

Bu haber 1300 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10337
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku