Reklam
Reklam
Reklam
-
TÜFAD’da Önsel’le üç yıl daha

TÜFAD’da Önsel’le üç yıl daha


Eklenme Tarihi : 24-6-2018
TÜFAD’da Önsel’le üç yıl daha

TÜFAD’da Önsel’le üç yıl daha

TÜFAD İstanbul Şubesi genel kurulunda Halit Önsen 810 delegenin oy kullandığı seçimde yeniden başkanlığa seçildi. Önsen ve ekibi 3 yıl daha göreve devam edecek. 3 adaylı yapılan seçimde Halit Önsen’le birlikte Halil İbrahim Toy ve Davut Şahin de başkanlık için yarıştı. Kongrenin açılış konuşmasını TÜFAD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu  Üyesi Hasan Aslan yaptı. Konuşmanın ardından yapılan divan başkanlığı seçiminde divan başkanlığına Ali Tanrıyaşükür getirildi. Genel kurulda adaylıklarını açıklayan Halil İbrahim Toy, Halit Önsen ve Davut Şahin kura çekimi sonrasında sırasıyla kürsüye gelerek 10’ar dakikalık bir sunum yaptı.

Kongre üyesi Tevfik Özüdüz aleyhte konuşma yaparak kongre divan başkanlığı seçiminin usulsüz olduğunu iddia ederek iptal edileceğini söyledi. Kongrede başkanlık seçimi için toplam 810 delege oy kullandıktan sonra sayıma geçildi. Sayım sonrasında divan başkanı Ali Muhammet Tanrıyaşükür Halit Önsen’in 371 oy ile başkan seçildiğini açıkladı. Adaylar seçim sonrası birlikte kürsüye geldi.

Seçimde 321 oyla ikinci olan Davut Şahin ile 109 oyla üçüncü olan Halil İbrahim Toy da kongre üyelerine teşekkür etti. TÜFAD İstanbul Şube başkanlığına  seçilen Halit Önsen ekibi ile birlikte kongre üyelerine teşekkür etti. Önsen’in yönetiminde yer alan Mehmet Yorulmazlar “Kongrenin kazananı  TÜFAD İstanbul oldu.” Dedi. Genel kurulun ardından teşekkür konuşması yapan başkan Halit Önsen “Bana ve ekibime gösterdiğiniz teveccühe  teşekkür ediyorum. Sizlere layık olmaya çalışacağız.” Diye konuştu.

TÜFAD Genel Merkezi tarafından üyelikten ihraç edilen eski başkan Rıza Çavuşoğlu ve 13 antrenör genel kurula alınmadıkları için seçimi Titanic Otel önünde bekleyerek kongreyi sonuna kadar dışarıda izledi. Çavuşoğlu ve ekibinin Davut Şahin’in listesine destek verdiği ifade edildi.

 

Bu haber 1777 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2337
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.113.106)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku