Reklam
Reklam
Reklam
-
Altyapı Atik’e emanet

Altyapı Atik’e emanet


Eklenme Tarihi : 28-6-2018
Altyapı Atik’e emanet

Altyapı Atik’e emanet

TFF 3.Lig temsilcilerimizden Büyükçekmece Tepecikspor’da altyapı sağlam ellere emanet edildi.  Altyapıda yeniden yapılanma kararı alan yönetim altyapıyı Murat Atik’e emanet etti. Deneyimli teknik adam altyapı koordinatörlüğü görevine getirilirken Atik’le birlikte altyapının sil baştan yeniden yapılanacağı ifade edildi. İmza töreninin ardından gazetemize bir açıklamada bulunan Büyükçekmece Tepecikspor Fahri Başkanı Temel Eyüboğlu uzun yıllar Büyükçekmece Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Murat Atik’le uzun yıllar birlikte çalışmak istediklerini söyledi. Eyüboğlu “Bundan sonra altyapıda bütün yetkiler hocamızda. Bölgemize de yabancı olmadığı için iyi tanıyor. Kendi ekibiyle birlikte Büyükçekmece Tepecikspor’un altyapısını A’dan Z’ye yeniden yapılandıracaktır. Bundan sonra da kendisinin bize vereceği raporlar doğrultusunda çok seçici bir B.Çekmece Tepecikspor altyapısı olacaktır. Altyapıdan futbolcu çıkması için mücadele vereceğiz. Çevremizdeki ve bölgemizdeki gençleri altyapımıza kazandırmak için mücadele vereceğiz.” Diye konuştu.

Ekip çalışması şart

Attığı imza ile Büyükçekmece Tepecikspor altyapı koordinatörlüğü görevine gelen Murat Atik ise yaptığı açıklamada kendisini bu göreve layık gördükleri iç yönetim kuruluna teşekkür etti. Atik “Öncelikle başkanımız ve yönetim kurulumuz bizleri böyle bir göreve uygun gördükleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Böyle bir camiada olmaktan dolayı da son derece mutluyum. Biz de bu güveni boşa çıkarmayacağız. Böyle bir organizasyonu yönetmek ekip çalışmasından geçer. Bizler de burada kuracağımız ekiple doğru bir planlama, doğru bir uygulama, kontrol ve raporlamanın ardından doğru kanala yönlendireceğiz.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 1122 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1861
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku