Reklam
Reklam
Reklam
-
Duru; “Güçlü grup zayıf grup yok”

Duru; “Güçlü grup zayıf grup yok”


Eklenme Tarihi : 3-7-2018
   Duru; “Güçlü grup zayıf grup yok”

Duru; “Güçlü grup zayıf grup yok”

Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru yaptığı bir açıklama ile önceki gün çekilen kuraları değerlendirdi ve açıklamasında “Oynanmadan maç kazanıldığı görülmemiştir, grubumuzdaki tüm kulüpler kapalı kutu ve bu konuda da konuşmak için çok erken” dedi.

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele etmeye hazırlanan Silivrispor’da Başkan Akgün Duru hem çekilen kuraya hem de grubunda takımları değerlendirdi. Konu hakkında yaptığı bilgilendirmede Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru; “TFF tarafından Orhan Saka Amatörler Evi’nde çekilen kuruların ardından üç gruptan oluşan 3. Ligde 1. Grupta mücadelemizi vereceğiz. Çekilen kuraların ardından birbirinden değerli ve köklü 16 takımla lig mücadelesi içinde olacağız.

Transferlerimiz Devam Ediyor

Şahsi düşüncem grupta bulunan tüm kulüpler güçlü ve istekli olacaklardır. Sonuçta hiçbir kulüp maçlara yenilmek için çıkmamaktadır. Grubumuzdaki her takım ve kulüp bizim için aynıdır. Hiçbir kulübün gücünü şimdiden değerlendiremeyiz. Daha transferler devam ediyor, hangi takımın hangi oyuncularla anlaşma yaptığı net değil.

Zorlu Bir Gruptayız

Çekilen kuraların ardından bana göre güçlü bir gruptayız. Öyle ki oynanmadan maç kazanıldığı da görülmemiştir. Grubumuzdaki tüm kulüpler kapalı kutu ve bu konuda da konuşmak için çok erkendir. Dolayısıyla şu takım güçlü bu takım güçsüz demek futbolu bilmemek ve rakibini küçümsemektir. Biz bunu yapmayacağız ve bu hata içinde olmayacağız. Tüm rakipler eşit şansla sahaya çıkmaktadır. Yoksa biz 11 oyuncu ile sahaya çıkıp rakibiz 8 kişi sahaya çıkmayacak. 11-11 oynanacak maçlar.

Haddimizi Bilerek Çalışıyoruz

Biz mütevazi bir takım kuruyoruz. Haddimizi biliyoruz ve ligimizin zorluklarının da farkındayız. Her takım ne şartlarda hazırlanıyorsa bizde aynı şartlarda ligimize hazırlanmaktayız. Teknik heyetimiz lige hazırlanıyor biz de yönetim olarak onların işlerini kolaylaştırmanın çabasındayız.

Sezon Sonu Hedefimize Ulaşacağız

Grubumuzda bulunan tüm takımlara başarılar diliyorum. İnanıyorum ki bu sezon bizim sezonumuz olacaktır. Fair-Play çerçevesinde mücadelemizi verip ligi hak ettiğimiz yerde tamamlayacak ve koyduğumuz hedefe ulaşacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber 1663 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8948
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.173.234.237)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku