Reklam
Reklam
Reklam
-
Bülent Demirkanlı, tamam gibi

Bülent Demirkanlı, tamam gibi


Eklenme Tarihi : 3-7-2018
   Bülent Demirkanlı, tamam gibi

Bülent Demirkanlı, tamam gibi

Geçtiğimiz sezon Büyükçekmece Tepecikspor’a büyük katkılar sunarak takımı Play-Off’un kapısına kadar taşıyan fakat ikili averaj ile bu şansı elinden kaçıran Teknik direktör Bülent Demirkanlı’nın işi imzaya kaldı. İki günden beri İstanbul’da olan ve yönetimle bir araya gelerek yeni sezonla ilgili neler yapılacağını tartışarak fikir alışverişinde bulunan Bülent Demirkanlı’da pürüzlerin büyük bir bölümü halledildiği söylendi. Bugün ve ya yarın imzaların atılması beklenen Büyükçekmece Tepecikspor’da bu oluşuma rağmen iç ve dış transfer çalışmaları hız kazandı. Yeni sezonda takımı emanet etmek istedikleri Bülent Demirkanlı ile her konuda anlaşıldığını söyleyen Temel Eyüboğlu, birkaç ayrıntıyı da netleyip bugün ve ya yarın imzaların atılacağını söyledi. Bülent Demirkanlı’nın yardımcılığını geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine Behçet Lokumcu’nun yapacağı, kaleci Antrenörlüğü görevine ise Uğur Bekir Sözüpek’in getirileceği açıklandı. Teknik Direktör Bülent Demirkanlı, anlaşmanın büyük ölçüde yapıldığını, ufak tefek ayrıntıların da bitmek üzere olduğunu, imzaların atılması için gerekli oluşumun tamamlanmasını beklediklerini söyledi. Bu arada iç ve dış transfer çalışmalarını da sürdürdüklerini söyleyen Demirkanlı, yeni sezonda da büyük bir aksiliğin yaşanmaması durumunda yeşil-beyazlı camiaya hizmet edeceklerini söyledi.

Bu haber 1137 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5736
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {3 yorum yapıldı}
Ahmet özkul- 4.7.2018 01:27:57
İbrahim kardeşim her iki taraftanda hayırlı olsunda hocaya sorsaydın ya Ahmet hoca ne yaptı seni yarıyolda bırakan hocayı neden tekrar getirdin gazetecinin görevi bence bu olmalı.önemli değil ama söyleyeceklerim bitmedi daha çok şeyler söyleyeceğim ama zamanı değil UŞAKSPOR la ilgili konuları daha sonra herkesle paylaşacağım anlayan anlamıştır
190
248
erkan yazıcı- 3.7.2018 22:38:40
yönetimi tebrik eder sarı bülnt hocamızın başarılarını dilerim...
217
238
erkan yazıcı- 3.7.2018 22:37:39
tebrikler yöneticler sarı bülentin başarılarının devamını diliyoruz...
241
213

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku