Reklam
Reklam
Reklam
-
Esenyurt Birliğine 8 yeni kulüp daha geldi

Esenyurt Birliğine 8 yeni kulüp daha geldi


Eklenme Tarihi : 7-7-2018
Esenyurt Birliğine 8 yeni kulüp daha geldi

Esenyurt Birliğine 8 yeni kulüp daha geldi

Hasan Kara başkanlığında toplanan yönetim kurulu daha önce yapılan müracaatları değerlendirerek 8 spor kulübünün daha Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’ne üyeliğini kabul ederek işleme koydu. Kulüplerin dosyalarıyla ilgili olarak yapılan değerlendirme sonrasında Esenyurt Kültür, Sanat ve Spor Derneği, Esenyurt Kartalspor, Kamil Uci Gençlik ve Spor Kulübü, Mirza Polat Spor Kulübü, Dinçer Seferoğlu Spor Kulübü, Erocağı Spor kulübü ve Ertuğrul Spor Kulübünün üyelikleri onaylandı.

Toplantı sonrasında gazetemize bir açıklamada bulunan başkan vekili Murat Cebecioğlu şöyle dedi “Esenyurt’ta yıllardan beri faaliyet gösteren 8 yeni spor kulübümüzü kulüpler birliğine dahil ettik. Onlara da hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz.” Dedi.

Cebecioğlu toplantıda ayrıca geride kalan sezon ile önümüzdeki sezonun da bir değerlendirmesini yaptıklarını ifade ederek “Kulüpler Birliği olarak 2017- 2018 sezonun değerlendirmesini yaptık. Önümüzdeki sezonla ilgili çalışmalarla ilgili değerlendirmeler yaptık. Kulüpler Birliği yönetim kurulu olarak yeni görev dağılımı yapıldı. Ayrıca maddi yardımlar, malzeme yardımları ve kulüplerimizin genel durumları hakkında da detaylı bir görüşme gerçekleştirdik. Bizler kulüpler birliği olarak gerekli her  türlü çalışmayı yapacağız.” İfadesini kullandı.

 

Bu haber 1376 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2976
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.113.106)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku