Reklam
Reklam
Reklam
-
Beylikdüzüspor, ‘AYDIN’ landı

Beylikdüzüspor, ‘AYDIN’landı


Eklenme Tarihi : 7-7-2018
Beylikdüzüspor, ‘AYDIN’ landı

Beylikdüzüspor, ‘AYDIN’landı

Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Beylikdüzüspor’da dün yapılan olağanüstü genel kurul sonrasında Metin Aydın tek liste ile katıldığı seçimde ekibiyle birlikte göreve geldi. 

Katılımın oldukça yüksek olduğu genel kurulda divan başkanlığını Ömer Şatır, divan katipliklerini ise Mehmet Şahin ile Cihangir Şaşmaz yaptı. Genel kurul açılışından sonra söz alan eski kulüp başkanı Ömer Küçüksarı geçtiğimiz sezon 3.Lig için çok umutlu olduklarını belirterek küme düşmelerinde kendi hatalarının da olduğunu söyledi. 

Küçüksarı “Çok ümitliydik geçen sene. Gönül isterdi ki herkes aynı umudu taşıyabilsin. Hepimizin hataları oldu. Her şeye rağmen bölgemizi en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. İnanılmaz derecede kilitlendik. 

Belli bir yere kadar gelmemize rağmen sonunu getiremedik.” İfadesini kullandı. Statları bakımda olduğu için maçlarını göçebe gibi farklı statlarda oynamak zorunda kaldıklarını, sezon boyunca iç saha avantajından mahrum kalarak mücadele ettiklerini dile getiren Küçüksarı “Pırıl pırıl çocuklarla mücadele ettik. Birlikte çok iyi işler yaptık. Hiçbir şeye bakmadan son güne kadar koşturduk. Bütün yönetim kurulu üyelerimden de bugüne kadar yanımda oldukları için teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

“Önce sahada çocukları kazanacağız.

Küçüksarı’nın ardından konuşmak için genel kurul üyelerinin karşısına geçen başkan adayı Metin Aydın kısa bir konuşma yaparak Beylikdüzüspor’da emeği geçen herkese başta Ömer Küçüksarı olmak üzere ayrı ayrı teşekkür ediyor, bütün genel kurul üyelerimize de saygılarımı sunuyorum.” Dedi. Konuşmaların ardından geçmiş yönetimin denetleme ve faaliyet raporları ibra edildi. Tek liste ile yapılan genel kurulda Metin Aydın’ın 15 kişilik listesi 2019 yılının Mart ayında yapılacak olan olağan genel kurula kadar göreve geldi.

Aydın’ın listesi şu isimlerden oluştu:

Metin Aydın, Ayhan Cesur, Fatih Mehmet Yağız, Fikret Şahin, Halil Kurumahmut, Musa Kemal Eryılmaz, Özcan Aydın, Sedat Çatalbaş, Sefer Turan, Soner Yolal, Yalçın Özcan, Yaprak Gizem Günidi, Yusuf Kaya ve Yüksel Kol. Yönetim Kurulu Yedek: Erdoğan Şahin, Ferit Akdağ, Mehmet Şahin, Sami Toka, Selçuk Balak, Volkan Yıldız ve Yüksel Coşkun. Denetim Kurulu Asil: Uğur Dağ, Muhammet Erdoğan ve Ali Mesut Çelik. Denetim Kurulu Yedek: Cihangir Şaşmaz, Egemen Üretir ve Taşkın İnan.


İmamoğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz

Genel kurulun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlandıran Metin Aydın öncelikli hedeflerinin iyi bir altyapı kurmak olduğunu söyledi. Genel kurul üyelerine kendilerine teveccüh gösterdiği için teşekkür eden Aydın “Öncelikle genel kurul üyelerine bizlere bu görevi verdikleri için teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İlk iş olarak altyapımızı Yönetim kurulunda görev alan değerli arkadaşlarımızla birlikte güçlendireceğiz. Bizim amacımız öncelikle genç çocuklarımızı kazanmak olacak. 

Bunun için altyapıya yatırım yapacağız. Çocuklara kendilerini göstermeleri için bu fırsatı vereceğiz. Doğru işlerin yapılmasıyla birlikte başarının da kendiliğinden geleceğine inanıyorum.” Diye konuştu. Yönetim kurulu olarak Mart ayındaki genel kurula kadar göreve gelmelerine rağmen uzun yıllar devam etmek istediklerini dile getiren Aydın “Bu kulüp hak ettiği yere gelecek inşallah. Ayrıca bizlere bu tesisleri kazandıran Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibine de teşekkürü borç biliyoruz. Bizler de ekibimizle birlikte bu tesislerde Beylikdüzü’ne ve Türk futboluna layık olan gençleri yetiştirip kazandıracağız.” İfadesini kullandı.

Bu haber 1309 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3193
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.135.60)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku