Reklam
Reklam
Reklam
-
Mesaimiz, Altyapı için olacak

Mesaimiz, Altyapı için olacak


Eklenme Tarihi : 11-7-2018
Mesaimiz, Altyapı için olacak

Mesaimiz, Altyapı için olacak

Beylikdüzüspor’un yeni Kulüp Başkanı Metin Aydın, yeni sezonda ilk hedeflerinin altyapıyı yeniden yapılandırmak olduğunu, başarıyı uzun vadeye yayarak hedefleyeceklerini söyledi. Bugün yaptığı basın toplantısında gazetecilere önemli açıklamalarda bulunan Metin Aydın, “Belediye üzerine düşeni fazlasıyla yapmıştır. Un var, şeker var, yağ var. Bize düşen de helvayı yapmak olacaktır. Biz çizgimizi nasıl daha getirebiliriz onu düşünüyoruz. Altyapıda da teknoloji ile yürümek istiyoruz. Önce yatırım yaparak işe başlayacağız. Beylikdüzüspor ismini en iyi şekilde temsil edebilmek için bu işe uygun şekilde mesai harcamamız lazım. Altyapı olmazsa olmazımız. Futbolda her şeyin para ile olmadığını en azından ben öğrendim. İyi bir sinerji oluşturduğumuz taktirde başarı kendiliğinden gelecektir. Elimizde çok ciddi paralar bile olsa onu en iyi şekilde kullanma anlayışı içinde olacağız.” Diye konuştu.

“Kararlarız tek başıma almayacağım"

Teknik direktör arayışlarının da başladığını kaydeden Aydın “Hoca konusunu da bugünden itibaren gündemimize almış bulunuyoruz. Hiçbir şeye tek başıma karar vermeyeceğim. İddialıyız evet ama önce altyapıda iddialıyız. Altyapıda iddialı olabilirsek Beylikdüzüspor Türkiye’de kendinden söz ettirecek bir duruma gelebilir. Bizim bir acelemiz yok. Bunun süresini şu an söyleyemem ama siz işinizi doğru yaptığınız zaman seneye belki de ondan sonraki sene bunun ismini koyabiliriz.” Şeklinde konuştu.

 “Belediye Başkanımızdan Allah Razı Olsun”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na da Beylikdüzü’ne kazandırdığı tesisler için teşekkür eden Aydın “Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’ndan Allah razı olsun. En büyük artımız sporu ve sporcuyu seven bir belediye başkanıma sahibiz. Bizim de en büyük hedefimiz belediye başkanımızın bizlere kazandırmış olduğu bu tesislere layık olarak Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmaktır. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı da göstereceğiz.” Dedi.

Bu haber 1613 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3871
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku