Reklam
Reklam
Reklam
-
Eyüboğlu; Yeni Hocamız, Cuma günü imzalayacak

Eyüboğlu; Yeni Hocamız, Cuma günü imzalayacak


Eklenme Tarihi : 18-7-2018
Eyüboğlu; Yeni Hocamız, Cuma günü imzalayacak

Eyüboğlu; Yeni Hocamız, Cuma günü imzalayacak

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’da Bülent Demirkanlı’dan boşalan Teknik Direktörlük koltuğuna oturacak isim Cuma günü belirlenecek. Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, yeni hocalarının belirlenmesi için çalışmaların devam ettiğini birçok isimle görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Eyüboğlu, takımı ve bu ligi iyi tanıyan bir isimle Cuma günü anlaşacaklarını söyledi. Diğer taraftar geçtiğimiz sezon takımın başına getirilen ve sezonu 6. sırada tamamlayarak başarılı bir sezon geçiren Teknik Direktör Bülent Demirkanlı ile şifahen anlaştıklarını fakat işin imza aşamasına gelindiğinde birkaç pürüzün ortadan kalkmamasından dolayı anlaşmanın sözleşmeye dökülemediğini söyleyen Başkan Eyüboğlu, bu isimle yola devam etmeme kararı aldıklarını söyledi. Geçtiğimiz sezon takıma büyük katkısı olan Bülent Demirkanlı ve ekibine camiaları adına hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiklerini söyleyen Eyüboğlu, başarılarının bundan sonra başka takımlarda devam etmesini dilediklerini söyledi.

Görüşmelerimiz devam ediyor

Bülent Demirkanlı’dan boşalan Teknik Direktörlük için birçok isimle görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, “Hoca konusunda alternatif isimler var. Doğru karar vermek için görüşmelerimiz sürüyor. Büyükçekmece Tepecikspor u iyi yerlere taşıyacağına inandığımız isimle anlaşıp yolumuza devam edeceğiz. Bu ligi ve bizi iyi bilen isimlerin üzerinde duruyor anlaşmanın da an meselesi olduğunu belirtmek isterim. Büyük bir aksilik çıkmaz ise Cuma günü yeni hocamız belirlenecek ve imzaları atacağız. Yeni hocamız gelene kadar Yardımcı Antrenörlerimizden Hasan Yazıcı ile çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

Bu haber 1515 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2346
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku