Reklam
Reklam
Reklam
-
Yusuf Kaya; Yeni hocamız, Erdal Albayrak’tır

Yusuf Kaya; Yeni hocamız, Erdal Albayrak’tır


Eklenme Tarihi : 18-7-2018
Yusuf Kaya; Yeni hocamız, Erdal Albayrak’tır

Yusuf Kaya; Yeni hocamız, Erdal Albayrak’tır

Süper Amatör Lig takımlarından Beylikdüzüspor’da teknik kadro belirlendi. Konu ile ilgili bilgilendirme yapan Beylikdüzüspor Başkan YardımcısıYusuf Kaya, yeni sezonda takımı çalıştıracak ismi yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda belirlediklerini söyledi. Buna göre yeni sezonda takımı çalıştıracak ismin Teknik Direktör Erdal Albayrak, Sportif Direktör olarak ta Atilla Erdoğan’ın görev yapacağını söyledi. Başkan YardımcısıYusuf Kaya, yaptığı açıklamada şu sözlerine yer verdi, “Yeni sezonda Beylikdüzüspor Kulübü Yönetim Kurulu, aldığı kararla takımı Teknik Direktör Erdal Albayrak’a emanet etmiştir. Bundan sonra Takımda bütün sorumluluğun Albayrak’a aittir ve A Takımın başına tek yetkili olarak getirilmiştir. Sportif Direktör olarak ta Atilla Erdoğan hocamız bizlerle olacaktır. Yönetim olarak gerekli desteği her iki hocamıza da vererek yeni sezonda genç ve kaliteli bir ekip oluşturması için yanlarında olacağımızı belirttik. 

Bugün ve ya yarın gerekli imzaları atarak işi resmiyete dökeceğiz. Kaleci Antrenörü konusunda da birkaç isimle görüşmeler sürüyor. Onu da netliğe kovuşturduğumuzda sizlerle paylaşacağız. 2018-2019 Futbol sezonunda Beylikdüzüspor’un ligde iyi yerlere gelebilmesi için bizler üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapmaya gayret göstereceğiz. İnşallah arzuladığımız bir ekiple yola çıkar sezon sonunda mutluluğu yakalayan takımlardan biri biz oluruz” dedi.

 

Bu haber 962 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8951
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku