Reklam
Reklam
Reklam
-
Alkan Yılmaz, Profesyonel bir takıma talip

Alkan Yılmaz, Profesyonel bir takıma talip


Eklenme Tarihi : 19-7-2018
Alkan Yılmaz, Profesyonel bir takıma talip

Alkan Yılmaz, Profesyonel bir takıma talip

Bölgemiz İş Adamlarından Alkan Yılmaz’ın Profesyonel Liglerde boy gösteren bir futbol takımına talip olduğu haberleri ağızdan ağza dolaşmaya başladı. İsmini ilk etapta açıklamayan Alkan Yılmaz’ın görüşmelerini sürdürdüğü söylendi. Kendisine yönelttiğimiz soru karşısında olumlu ve ya olumsuz açıklama yapmaktan kaçınan Alkan Yılmaz, günü ve zamanı geldiğinde bunu basın mensuplarıyla paylaşabileceği henüz görüşme aşamasında olduğunu söyledi. Takımın ismini vermekten kaçınan Alkan Yılmaz’ın hangi kulüple dirsek temasında olduğu ise merakla beklenmeye başlandı. 

Bölgeyi heyecanlandıran ve Spor gündeminde ilk sırada yerini almasını bilen Alkan Yılmaz’ın bu konu ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor. Hangi kulüp olduğunu Alkan Yılmaz’ın kendisinden öğrenmeye kalktığımızda, işin dallanıp budaklanmasını istemedi ve bununla ilgili bilgilendirmenin yapılacağını herkesin sabırla beklemesini istedi. Alkan Yılmaz, “Bir Profesyonel takıma talip olduğumuz doğru fakat bu ismi şu an için açıklamak doğru değil, yani hem bizim için hep görüştüğümüz kişiler için bunu açıklamanın etik olmayacağını düşünüyorum. Yakın zamanda gerekli açıklamayı yaparak sizleri bilgilendireceğim. Şu anda görüşmelerimiz halen devam ediyor. Bu takımın Bölgeden ve ya İstanbul içerisinden olabileceğinin ipuçlarını verebilirim. Zaten il dışından alacağımız bir takımı İstanbul’da oynatma lüksümüzün olmadığını çok iyi biliyoruz. Eğer bu görüşme neticelenirse gereğini yapacağız” diyerek takım ismi vermeden sözlerini bu şekilde tamamladı.

Bu haber 1661 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6180
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku