Reklam
Reklam
Reklam
-
Takım Arkadaşlarımız bize güç veriyor

Takım Arkadaşlarımız bize güç veriyor


Eklenme Tarihi : 26-7-2018
Takım Arkadaşlarımız bize güç veriyor

Takım Arkadaşlarımız bize güç veriyor

Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın yeni sezonda hem hedefe oynayacaklarını hem de gençleri kazanacaklarını söyledi. Altyapıdan gelen oyuncuların da katkısını alacaklarını dile getiren Aydın “Un var, şeker var bize kalan helva yapmak. Bu sezon hedefe giderken gençleri de içimize katarak yolumuza devam edeceğiz. Altyapıdan bu sezon 7 oyuncuyu A takım kadromuza dahil ettik. Hedefimiz genç arkadaşların da yardımlarıyla ligi en iyi yerde tamamlamak. Takım arkadaşlarınız iyi olursa sizde iyi olursunuz. Yönetimde bulunan tüm arkadaşlarımızın hedeflerinde şampiyonluk var. Hal böyle olunca şampiyonluk sesleri de kendini iyiden iyiye yükselmeye başladı, hayırlısı olun inşallah” dedi

Bayan takımı kurmak için çalışıyoruz

Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın, bayan futbol takımı kurma konusunda da adım atmayı düşündüklerini söyledi. Yönetim içinde böyle bir fikir oluştuğunu, bu fikri daha da olgunlaştırarak hayata geçirmek istediklerini ifade eden Aydın “Bayan futbol takımı kurma gibi bir düşüncemiz var. Yönetim kurulu içinde de bu düşüncesini bizlerle paylaşan arkadaşlarımız oldu. Sadece futbol değil yüzme, voleybol gibi branşlarda da atılım yapmak istiyoruz. En büyük şansımız Ekrem İmamoğlu gibi sporu çok seven bir belediye başkanına sahip olmamız.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 505 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10745
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.20.123)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku