Reklam
Reklam
Reklam
-
Dünyanın en iyi fotoğrafları Büyükçekmece’de sergilendi

Dünyanın en iyi fotoğrafları Büyükçekmece’de sergilendi


Eklenme Tarihi : 29-7-2018
Dünyanın en iyi fotoğrafları Büyükçekmece’de sergilendi

Dünyanın en iyi fotoğrafları Büyükçekmece’de sergilendi

Büyükçekmece Belediyesi’nin Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen “9’uncu Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması Sergisi” sanatseverlerle buluştu.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen fotoğraf yarışması sergisinde yer alan fotoğraflar tüm yaratıcılıkları ve renkleriyle katılımcıları büyüledi.

Objektifleriyle sanatseverlerin büyük beğenisini toplayan fotoğraf sanatçılarından dereceye girenlerin ödülleri törenle takdim edilecek.

“Dünyanın en iyi fotoğraf yarışmasına imza atıyoruz”

Fotoğraf çekmenin insana farklı bir bakış açısı kazandırdığını belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Festivalimizde her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz fotoğraf yarışması bu yıl da tüm heyecanıyla devam ediyor.

 Dünyanın dört bir yanından ilçemize gelen fotoğrafçıların objektifleri bu yarışmada sergileniyor. Uluslararası alanda dünyanın en iyi fotoğraf yarışmasına imza atıyoruz. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Başkan Akgün’e teşekkür

Adına yarışma düzenlenen Prof. Güler Dr. Güler Ertan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün sanata ve sanatçıya değer veren bir belediye başkanı olduğunu belirterek, teşekkür etti.

BÜFOD Başkanı Hürriyet Akın’da Türk fotoğrafına katkılarından ötürü Başkan Akgün’e teşekkür etti.

 

Bu haber 589 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3245
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku