Reklam
Reklam
Reklam
-
Doğan Tandır & Lavaş, Dualarla açıldı

Doğan Tandır & Lavaş, Dualarla açıldı


Eklenme Tarihi : 31-7-2018
Doğan Tandır & Lavaş, Dualarla açıldı

Doğan Tandır & Lavaş, Dualarla açıldı


Tepecik Cumhuriyet Meydanında yaklaşık iki ay önce faaliyetlerine başlayan ve resmi açılışı geçtiğimiz günlerde yapılan Doğan Tandır & Lavaş, damak tadı ile Tepecik halkına hizmetini en iyi şekilde vermeye gayret gösteriyor.

 Tepecik Saray Camii İmamı Yakup Sağlam’ın dualarıyla açılan Doğan Tandır & Lavaş Fırınının açılışına ilginin had safhada olduğu gözlerden kaçmadı. 

Açılışa katılım gösteren davetlilere Fırınlarında yaptıkları yiyecekleri ikram eden işletme sahibi Celal Çetinkaya, ellerinden geleni en iyi şekilde yapmaya gayret edeceklerini söyledi. 

Hijyenik bir ortamda şeffaflık göstererek müşterilerine gerekli damak tadını sunmaya devam edeceklerini söyleyen Celal Çetinkaya, açılışa katılım sağlayanlara da ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi. 

Ekmeğin birçok çeşidi ile birlikte Pide, Lahmacun, Lavaş, Tandır, Gözleme ve Yağlı ekmeğin yanı sıra çok çeşitliliği müşterilerine sunmaya devam edeceklerini söyleyen Celal Çetinkaya, Müşterilerine gerekli kolaylığı sağlamak adına bu işyerini açtıklarını dile getirdi.

 

Bu haber 771 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9843
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku