Reklam
Reklam
Reklam
-
Usta Ses, Selda Bağcan, coştu ve coşturdu

Usta Ses, Selda Bağcan, coştu ve coşturdu


Eklenme Tarihi : 1-8-2018
Usta Ses, Selda Bağcan, coştu ve coşturdu

Usta Ses, Selda Bağcan, coştu ve coşturdu

Dünyanın en iyi 81 sesi arasında gösterilen Türk halk müziğinin usta sanatçısı Selda Bağcan, Dünya Festivaller Birliği tarafından 6 kez dünyanın en iyi festivali seçilen Uluslar arası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde hayranlarıyla buluştu.

Kemal Sunal Amfi Tiyatro ve Kültürpak’ı tıklım tıklım dolduran yaklaşık 20 bin kişi usta sanatçıyı dinlerken zaman zaman da sevilen sanatçının seslendirdiği eserlere eşlik etti. 

Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşan Selda Bağcan, Türk halk müziğinin unutulmaz bestelerini sevenleri için söyledi. 

“O, bu dünyanın en iyi sesi”

Selda Bağcan’ın gerçek bir sanatçı olduğunu söyleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Dünyanın en iyi 81 sesinden biri olduğunu söylense de bana göre o dünyanın en iyi sesidir. Böylesinde değerli bir sanatçıyı bir kez daha Uluslar arası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu. Başkan Akgün Bağcan’a el yapımı bir çini vazo armağan ederken,  Türk Folklor Kurumu Genel Başkanı H. Gürhan Ozanoğlu’da usta sanatçıya çiçek takdim etti.

Bu haber 783 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8995
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.226.251.205)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku