Reklam
Reklam
Reklam
-
Erdem; Takım istediğimiz şekli alıyor

Erdem; Takım istediğimiz şekli alıyor


Eklenme Tarihi : 11-8-2018
Erdem; Takım istediğimiz şekli alıyor

Erdem; Takım istediğimiz şekli alıyor

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu Koru Otel’de sürdüren Büyükçekmece Tepecikspor’da Teknik Direktör İlker Erdem, kampın ilk iki gününü değerlendirdi ve genel olarak çalışmalardan memnun olduğunu söyledi. Beklediğinin üzerinde bir çabayı oyuncularda gözlemlediğini söyleyen Erdem, takımın istediği şekli aldığını gözlemlediği için umudunun her geçen gün arttığını söyledi. Erdem, sözlerine şöyle devam etti, “Yoğun bir şekilde günde çift idman yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Burada önemli olan oyuncuların isteği ve arzusu, o da iyi bir çalışma programıyla gerçekleştiği için bizi mutlu ediyor. 

Transferde iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Şu an için takımda eksikliğin görünmediği gözleniyor fakat yapılan çalışmalar ve oynanan hazırlık maçlarının ardından eksikler görürsek bu durumu da değerlendirmiş olacağız. Geçtiğimiz sezondan kalan oyuncularımızın sayısının bir hayli fazla olması sadece iki oyuncunun takımdan ayrılması bizim en büyük avantajımız. Bu avantajı lige yansıtmak için gerekli hamlelerimizi yapacağımızı düşünüyorum. Hedeflerimiz bu sene burada bulunduğum her dönem gibi daima yüksektir. Bunu gerçekleştirmek için de bir bütün olarak çalışmalarımızı yapacağız. Takıma yeni katılan oyuncular dahil hepsinden memnunum. Bize çabuk uyum sağladılar ve bu uyumun neticesinde iyi bir ekip ruhunu yakalamak için büyük yol kat ettiğimiz gerçeğini göz ardı edemeyiz. Hepsi bir birinden kaliteli isimler ve bu isimlerin takıma büyük bir güç olacağına inanıyorum. Şu ana kadar transfer anlamında tercihlerimizde yanılmadığımızı görüyorum. Bunun hazırlık maçlarıyla başlayıp lig maçlarına yansıyacağını arzuluyorum. Elimizde bulunan her oyuncudan faydalanmak için gereğini yapacağız. Hak eden ve bizim programlarımıza uyan her oyuncunun bu takım için mücadele edeceğini düşünüyorum

Bu haber 974 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5237
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku