Reklam
Reklam
Reklam
-
Okan’dan Piknik yeri daveti

Okan’dan Piknik yeri daveti


Eklenme Tarihi : 4-8-2015
Okan’dan Piknik yeri daveti

Okan’dan Piknik yeri daveti

Silivri Belediye Başkanı Özcan ışıklar tarafından kendilerine verilen gelir getirici işletmelerde yapılan revizyonlarla kulübün kazanımlarının arttığını belirten Gümüşyakaspor Kulüp Başkanı Murat Okan; “Elimizden gelen en iyi hizmeti verip günübirlikçileri ve Silivrilileri ağırlıyoruz” dedi.  Gümüşyakaspor Kulüp Başkanı Murat Okan yeni sezon için hazırlıklarının bitmek üzere olduğunu belirterek belediyece kendilerine verilen gelir getirici işletmelerin revizyonunun yapmalarının ardından hizmetin en iyisini sunduklarını belirtti. İşletmeleri hakkında bilgiler veren Murat Okan; “Öncelikle Silivri’de spora ve sporculara hizmette sınır tanımayan Belediye Başkanımız Özcan Işıklar’a şahsım ve kulübüm adına teşekkürü bir borç bilirim. Gümüşyaka, Silivri’nin en gözde yazlık bölgelerinden biridir. Burada denize girmeye ve piknik yapmaya gelen günübirlikçiler her zaman güzel bir hafta sonu geçirmiştir.

Gümüşyakayı en iyi yekilde temsil ediyoruz

Bu yaz sezonu başında belediyemizce büyük bir yenilikler yapılarak kulübümüze işletmesi verilen Ahmet Oruç Park alanında çamların altında hem piknik keyfini hem de deniz keyfini yaşamak mümkündür. Çamlığın altında yapılan piknik ve akabinde yapılan deniz sefası İstanbul bölgesinde oldukça nadirdir. Gümüşyaka böyle bir güzelliği halkına sunmaktadır. Hem yerli halkımız hem de dışarıdan gelenler vatandaşlarımız güzel bir hafta sonu veya gün geçirmektedir. Biz kulüp olarak araçla gelen kişilerden 20 TL makbuz karşılığı para talep ediyoruz.

Tüm Silivrililer davetlimizdir

Gümüşyaka’mızda istihdam da sağlamaktayız. Piknik alanımızda temizlik ve giriş çıkışlarda bekçilerimiz ile tam bir aile huzurunu sunuyoruz. Buradan elde ettiğimiz gelirlerle de mahallemizin geleceği olan gençlerimizin spor yapma haklarını kendilerine veriyoruz. Gelirimizin büyük bir kısmını çalışanlarımıza kalanını ise sportif faaliyetlere ayırmaktayız. Belediyemizle ortak projeler üretip mahallemizin gelişimi için çaba sarf etmekteyiz. Güzel bir hata sonu geçirmek isteyen Silivrilileri de piknik alanımıza hem pikniğe hem de denize girmeye davet ediyoruz. Bizlere bu imkanı veren Belediye Başkanımız Özcan Işıklar ve yönetimine tekrar teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Bu haber 1558 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3104
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku