Reklam
Reklam
Reklam
-
Albayrak; Biz kendimize bakıyoruz

Albayrak; Biz kendimize bakıyoruz


Eklenme Tarihi : 17-8-2018
Albayrak; Biz kendimize bakıyoruz

Albayrak; Biz kendimize bakıyoruz

Süper Amatör Lig 1. Grupta mücadele edecek olan Beylikdüzüspor’da Teknik Direktör Erdal Albayrak, yeni sezon öncesi grupları değerlendirdi ve rakiplerin kim olmasının önemli olmadığını asıl ligde kendilerinin neler yapacağını masaya yatırmak gerektiğini söyledi.

 “Biz kendimize bakıyoruz” diyen 

Teknik Direktör Erdal Albayrak, “Sonuç olarak hangi takımlarla ve ya hangi grupta olmamız o kadar önem arz etmiyor. Bizim neler yapacağımız daha çok önem arz ediyor. Bizim hedefimiz buraya geldiğimiz ilk günden beri aynıdır ve gruptan çıkmak olacak. Bu güne kadar oynadığımız hazırlık maçlarında eksiklerimizi ve iyi yaptıklarımızı da görme fırsatı bulduk. Neticede bunlar hazırlık maçı ve orada alınan neticeler bizi asla yanıltmaz ve onların gölgesine sığınmayız. Adı üzerinde hazırlık maçı onun için bu maçları bol bol oynayıp eksiklerimizi asgariye indirmek olacaktır. Yenmişsin yenilmişsin bizim için o kadar büyük bir olay değildir. Tabi biz taşları her geçen gün yerine oturtabiliyorsak demek ki iyi işler yapmışızdır. Bu güne kadar tabi takım olarak epey yol kat ettik ve bunun neticesinde de takım olma yolunda önemli adımlar attığımızı da görebiliyoruz. Ben bu vesileyle grupta ve İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan tüm takımlara başarılar diliyor, yeni sezonun herkese hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 695 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3404
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku